Soru poco f3 en iyi ekran süresi için uygun rom

selocan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
4
arkadaşlar önümüzdeki hafta içi poco f3 alacağım fakat ekran süresi olarak forumda şikayetçi olanlar var cihazı garantili alacağım fakat google arama uygulamasını sevmediğim için rom atacağım zaten aklımda endonezya rom var x3 nfc de baya başarlı çünkü sizce f3 te hangi roma geçmeliyim fazla oyun oynayan biri değilim ekran sürelerini ve nasıl kullanımlar yaptıklarını yazarlarsa çok sevinirim

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Kullanıma bağlı çok değişiyor hocam Endonezya romla 7-8 alan var, miuimixle 6-7 saat alan var. MiuiMix kullanıyorum ama kendi kullanımımda kaç saat ekran süresi verecek merak ettiğim için Endonezya roma geçmeyi düşünüyorum.

selocan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
4
Kullanıma bağlı çok değişiyor hocam Endonezya romla 7-8 alan var, miuimixle 6-7 saat alan var. MiuiMix kullanıyorum ama kendi kullanımımda kaç saat ekran süresi verecek merak ettiğim için Endonezya roma geçmeyi düşünüyorum.
Anlıyorum evet kullanıma bağlı telefonu almam bl kilidinin açılması derken 2 hafta geçer sanırım sen ne zaman geçmeyi düşününüyorsun hocam endonezya romuna bide romda poco launcher mi kullanılıyordu?

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Anlıyorum evet kullanıma bağlı telefonu almam bl kilidinin açılması derken 2 hafta geçer sanırım sen ne zaman geçmeyi düşününüyorsun hocam endonezya romuna bide romda poco launcher mi kullanılıyordu?
MiuiMix miui launcher kullanıyor, Endonezyayı bilmiyorum. Şimdi şehir dışındayım bilgisayarım olmadan zor gözüküyor.

selocan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
4
MiuiMix miui launcher kullanıyor, Endonezyayı bilmiyorum. Şimdi şehir dışındayım bilgisayarım olmadan zor gözüküyor.
Tamamdır hocam yinede denediğiniz zaman bu konuya iki rom arasında en beğendiğinizi buraya yazarsanız sevinirim

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Poco f2 pro daha sonra oneplus 8t derken poco f3 e geçtim. Bütün romlari denedim malesef şarj konusunda poco f2 pro nun yarısı kadar diyebilirim. Oneplus 8t çok şarj harcıyor derdim ama o bile bundan iyi:)

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Poco f2 pro daha sonra oneplus 8t derken poco f3 e geçtim. Bütün romlari denedim malesef şarj konusunda poco f2 pro nun yarısı kadar diyebilirim. Oneplus 8t çok şarj harcıyor derdim ama o bile bundan iyi:)
F2 pro benim gönlümün efendisi, ekran süresi iyi olsa başka hiçbir eksiği yok. Ekran süresi beni perişan ediyor, pişman değilim ama aklım hala f2 proda :D :D :D

Üst Alt