Yardım Poco f3 dirençli kayıt sonrası ön kamera yerine arka kamera açılıyor

özkay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖZKAY
Cihazım
mi9 SE
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 1.0.3.0 TKHMİXM
Telefon Modeli
Poco f3 aliot M2012K11AG
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar poco f3 alioth cihaza dirençli kayıt sonrası ön kamera yerine arka kamera açılıyor test ekranında da fail ID hatası alıyorum ve telefon açılırken poco yerine redmi yazarak açılıyor sorun yazilimsalmi acaba donanimsalmi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-09-30-21-55-13-895_com.miui.cit.jpg
    Screenshot_2024-09-30-21-55-13-895_com.miui.cit.jpg
    421,6 KB · Görüntüleme: 2

netomer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
note7
Konular
2
Merhaba arkadaşlar poco f3 alioth cihaza dirençli kayıt sonrası ön kamera yerine arka kamera açılıyor test ekranında da fail ID hatası alıyorum ve telefon açılırken poco yerine redmi yazarak açılıyor sorun yazilimsalmi acaba donanimsalmi
benzer problemyaşadım. power entegresi değişiminden sonra ön ve arka kamera yer değiştirdi yazılımsal olabilir diye fabrika ayarlarına resetledim olmadı , fastboot'tan reni rom yükledim bu sefer kameraya bağlanılamıyor hatası aldım. fiziksel kontrolde , kamera flexinde yırtık tesbit edildi. değişim sonrası sorun giderildi.

Oyla:

özkay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖZKAY
Cihazım
mi9 SE
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benzer problemyaşadım. power entegresi değişiminden sonra ön ve arka kamera yer değiştirdi yazılımsal olabilir diye fabrika ayarlarına resetledim olmadı , fastboot'tan reni rom yükledim bu sefer kameraya bağlanılamıyor hatası aldım. fiziksel kontrolde , kamera flexinde yırtık tesbit edildi. değişim sonrası sorun giderildi.
Teşekkür ederim yer değiştirme yok bende fakat ön kameraya geçmiyor arkaya atıyor donanımsal olarak baktiricam bi yazılım gibime geliyor benim ama çünkü telefon poco yazarak açılıyordu kayıttan sonra redmi diye açılıyor yanlış dosya yüklenmiş olarabilir diye dusunuyorum

Oyla:

netomer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
note7
Konular
2
Teşekkür ederim yer değiştirme yok bende fakat ön kameraya geçmiyor arkaya atıyor donanımsal olarak baktiricam bi yazılım gibime geliyor benim ama çünkü telefon poco yazarak açılıyordu kayıttan sonra redmi diye açılıyor yanlış dosya yüklenmiş olarabilir diye dusunuyorum
donanım testinden baktınmı, ( bende ayarlar / telefon hakkında / tüm özellikler/ çekirdek sürümü üzerne 5 defa tıklayınca açılıyor, oradan kamera ile ilgili testleri yapabilirsin.)

Oyla:
Üst Alt