Haber Poco F3 Avrupa da satışa başlıyor

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi Poco F3 cihazını, Mi Fan Festivali 2021 kapsamında avrupa mağazalarına ekledi. Fransa mağazasında yarın satışlar başlayacak.

6/128 GB versiyonu 340€
8/256 GB versiyonu 370€

olarak satışa çıkacak.

İtalya ve Almanya mağazalarında ise 6/128 GB versiyonların 300€ fiyattan satılacağı bildirildi.

Pek forum ahalisinin ilgisini çekecek bir konu değil galiba ama yinede eklemek istedim fiyat tahmini yapmakta faydalı olabilir. Mi 11 Lite ile yakın fiyat bandında görünüyor şuan onun harici orta segment cihazlara göre bir tık yüksek bir cihaz fiyat olarak.

Umarım bu tip etkinlikler Türkiye mağazalarında gelir. Bu fan festivalleri, ıvır zıvır promosyonlarla bazen çok çok indirimli fiyatlara satılıyor cihazlar. Ama ülkemizde resmi mağaza cihazı kullanan kaç kişi var ki, bir de bu yönden düşünmek lazım.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
300 EURO şaka gibi bir fiyat cidden Avrupada yaşayan birisi için. 300 liraya bir gün biz de alırız inşallah :(

Ortalama kitleyi baz alırsak aslında bu fiyat lüks sayılabilir. Avrupalılar, özelliklede Fransızlar oldukça pinti insanlar. :D

Umarım diyeceğim ama malesef Türk Lirasının değeri malum. Para değerli olsa zaten vergi, mergi hikaye. Şuan bu cihaz sıfır vergiyle bile satılsa bir aylık maaş ediyor. headbang~~

En az bi 40-45 senesi var bu işin. :S

Bu gün keyfiniz yerinde galiba, çok fazla iyimser gördüm sizi. :D

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Ortalama kitleyi baz alırsak aslında bu fiyat lüks sayılabilir. Avrupalılar, özelliklede Fransızlar oldukça pinti insanlar. :D

Umarım diyeceğim ama malesef Türk Lirasının değeri malum. Para değerli olsa zaten vergi, mergi hikaye. Şuan bu cihaz sıfır vergiyle bile satılsa bir aylık maaş ediyor. headbang~~

Vallahi aslında çoğu zaman yerinde değil ama yerinde olmasını öğretiyorum kendime diyelim hocam, yoksa malum ömür geçmez. :D :)

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Türkiyede ne zaman satışa başlar ? Galiba f2 pro ile aynı fiyat olacaktır.Onu almaktansa bunu beklemek sanki daha iyi gibi.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31

Pinti demeyelim de zaten telefonu varsa bozulmadan yenisini ihtiyaç görmüyorlar :)

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Türkiyede herhangi bir mağazada satılıyormu teknosa vs