Yardım Poco f2 pro şebeke sorunu

blueshadow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sanane
Cihazım
snane
Konular
5
Merhaba arkadaşlar, telefonumun BD kilidi IMEI gibi içbir işlem görmemiştir. Sorun şu ki oyun oynarken internet komple gidiyor fakat ekranda gözükmüyor.Ben o an şebeke gittiğinin 3g 4.5g geçişinin stabil olmadığının düşüncesindeyim. Volte aç kapat yaptım gene düzelmedi. Global sürüm güncellemedim. Bu sorunu 3 arkadaş yaşıyoruz bazı platformlardada sordum yaşayan var acaba çözümü var mıdır yada çözülebilecek bir konu mu. Hat değil eminim 3 müzede farklı hat kullanıyoruz. 8se cihazımda bant 20 yoktu fakat çok daha stabil diyebilirim bezdirdi

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Cihazı nereden aldınız?

Oyla:

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Telefon üzerindeki ve telefon hakkında bölümünde bulunan model numaraları tutuyormu buraya yazarmisin

Oyla:

FurkanTURAN33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FURKAN
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Ayarlardan sıfırlamayi deneyin olmaz ise endonezya romu kurun oda olmaz ise fabrikasyon bir sorundur donanımsal bir sorundur büyük ihtimalle bende kullaniyorum şebekede herhangi bir sorunum yok ama ahizeden ses gelmiyordu endonezya romuna geçtim sorunsuz sıkıntısız kullaniyorum endonezya romunu tavsiye ederim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-06-21-45-54-607_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-11-06-21-45-54-607_com.android.settings.jpg
    282 KB · Görüntüleme: 50
Oyla:

blueshadow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sanane
Cihazım
snane
Konular
5
Ayarlardan sıfırlamayi deneyin olmaz ise endonezya romu kurun oda olmaz ise fabrikasyon bir sorundur donanımsal bir sorundur büyük ihtimalle bende kullaniyorum şebekede herhangi bir sorunum yok ama ahizeden ses gelmiyordu endonezya romuna geçtim sorunsuz sıkıntısız kullaniyorum endonezya romunu tavsiye ederim
Deneyeceğim teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt