MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Kilit ekranında çift dokunma ile ekranı kapatıp açma çalışmıyor. Ayarlardan kapatıp açınca çalışıyor ama cihazı kapatıp açınca yine aynı hatayı veriyor. Sessiz moddan çıkarken bildirim sesi geliyor ve ayarlardan kapatılsa bile yine de bildirim sesi çalıyor. Bunun dışında bir sorun yok. Şimdilik bu sürüme geçmeyi gerektirecek ekstra bir özellik göremedim.

Son düzenleme:

tlg68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Her güncelleme de telefonu sıfırlamak mı lazım arkadaşlar?

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Her güncelleme de telefonu sıfırlamak mı lazım arkadaşlar?
Hayır, şu an yayınlanan rom yüklü ise bir sonraki güncellemede sıfırlamadan update yazılı .bat uzantılı dosyayı çalıştırarak güncelleme yapabilirsiniz. Uyumlu bir TWRP çıkana kadar yine fastboot modunda iken yüklenecek.

mura

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MuRa
Cihazım
galaxy s7
Konular
5
miui eu 12.5.7 sürümünden fastboot üzerinden güncelleme ile kurdum. Bir sorun olmadan güncelledi.

qwaszxc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali murat
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
miui eu 12.5.7 sürümünden fastboot üzerinden güncelleme ile kurdum. Bir sorun olmadan güncelledi.
Merhaba;
Güncelleme ile kurdum derken telefonunuz sıfırlanmadı dimi doğru anlamışım. Eğer sıfırlamadan yapma imkanı varsa kısa bir özet geçermisiniz nasıl kurudunuz. Romu indirdim miflash ta hazır. Sadece ne yapmam gerekiyor tam bilmiyorum. Bu arada şuan kullandığım versiyon MIUI 12.6|21.11.3 (weekly). yani bu versiyondan bir önceki versiyon.

mura

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MuRa
Cihazım
galaxy s7
Konular
5
Merhaba;
Güncelleme ile kurdum derken telefonunuz sıfırlanmadı dimi doğru anlamışım. Eğer sıfırlamadan yapma imkanı varsa kısa bir özet geçermisiniz nasıl kurudunuz. Romu indirdim miflash ta hazır. Sadece ne yapmam gerekiyor tam bilmiyorum. Bu arada şuan kullandığım versiyon MIUI 12.6|21.11.3 (weekly). yani bu versiyondan bir önceki versiyon.
Evet sıfırlamadan kuruldu. Telefonu fastboot modunda açıp bilgisayara bağlayın. İndirdiğiniz dosya içerisindeki windows_fastboot_update_rom.bat dosyasını açın. 5-6 dk falan kurulum sürüyor. Bitince otomatik kendi yeniden başlatıyor. Bir 5-6 dk da açılması sürüyor.

qwaszxc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali murat
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
Evet sıfırlamadan kuruldu. Telefonu fastboot modunda açıp bilgisayara bağlayın. İndirdiğiniz dosya içerisindeki windows_fastboot_update_rom.bat dosyasını açın. 5-6 dk falan kurulum sürüyor. Bitince otomatik kendi yeniden başlatıyor. Bir 5-6 dk da açılması sürüyor.
Cevap için çok saolun. Yaptım teşekkürler

Son düzenleme:

mkepenek1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi6
Konular
13
Telefonunuz rootlumuydu. Guncellemeden sonra root ile ilgili bir sorun oldu mu.

mura

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MuRa
Cihazım
galaxy s7
Konular
5
Telefonunuz rootlumuydu. Guncellemeden sonra root ile ilgili bir sorun oldu mu.
Rootlu değildi. Fakat haritalar uygulamasına girdikten sonra telefon sapıttı. Kilidi açtıktan 5-10sn sonra restart yapmaya başladı kendini. Ben de başka roma geçtim

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
A12 için uyumlu TWRP çıkmamıştı ama MiuiPro forumlarındaki cihaz ile ilgili sayfada uyumlu bir TWRP paylaşmış. MiuiPro A12 de kullanıyorum, sağlıklı bir şekilde çalışıyor. EU Beta ile ne derece sağlıklı çalışır bilmiyorum, denemedim. Denemek isteyen arkadaş olursa A12 TWRP indirebilir.

Üst Alt