MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

healthypatient

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Mi Band 3
Konular
1
Arkdaşlar bu romlarda hem saat hem kulaklık bağlı iken sapıtma oluyo. Çağrı geliyor kulaklıktan açmaya çalışınca yada kulaklığa yönlendirmeye çalışınca geçmiyo. İki cihazı göstermiyo bluetootha tıklayınca. Global poco x3 var kuzende onda öyle bir sorun yok. Bluetootha tıklayınca saat yada kulaklık görünüyo gelen aramada yada çağrı yaparken
Hangi romlarda hocam? EU romda mı yoksa yukarıda arkadaşın paylaştığı romlarda mı?
Stoya, Teşekkür ederim rehberleriniz için. En uygun zamanda bakıp o romlardan birine geçiş yapacağım inşallah.

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Eu beta rom hocam. Rom bu sıkıntı haricinde gayet güzel

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Bu sorunu çözseler çok güzel olack. Sürekli kıllı saat ve Bluetooth kulaklık kullanıyorum ikisi aynı anda çalışmıyor. Caba stabilde varmı bu sorun. Şu stbilinde 12.5 romu çıksada on geçsek.

qwaszxc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali murat
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xioami.Eu rom, içinde bir çok özelleştirme seçeneği bulunan, Custom rom tadında, Çin developer temel bazlı,haftalık özelleştirilen bir Rom'dur...

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır...

NOT: Cihaz fastboot'a düşerse bu işlemi yapmalısınız.
Rehber - TWRP'den Rom Yükleme/Wipe'dan Sonra Fastboot'a Düşerseniz TWRP Açılmassa Çözümü Burada

18.03.2021 Tarihli ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
Xiaomi.EU ile ilgili birçok kullanıcının kalıcı bölümünü bozan onaylanmış raporlar mevcut.

Lütfen bunu bir not olarak alın, kalıcı olarak L1 sertifikanızı, sensör kalibrasyonlarınızı ve başka bazı donanım sorunlarına yol açabilir.

VoLTE ve Vo-WiFi aktif etmek için;
Arama (Çevirici / Telefon) alanına *#*#663368378#*#* kodunu tuşluyoruz. Çıkan ekranda, "MBN config loading" yazanı seçiyoruz.

Çıkan menüden, "SW MBN" yazan yerden "mbn_global_txt" seçerek "validate" kısmına tıklayın 5 ila 10 saniye bekleyin Volte ve Vowifi aktif olacaktır.
Bu aşamada; hat kablosuz bağlantılar ve hat kesilmesi olabilir, bir kaç saniye içinde düzelecektir.

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ : 21.6.2

İNDİRME BAĞLANTISI

sonunda bu güncellemeden sonra bildirim sayaç sorunum düzeldi. bildirim sayaçları tam sayı olarak uygulamaların üstünde gözükmeye başladı. sabah aldım güncellemeyi inş yine bozulmaz. zaman ne göstericek bakalım

evrensel34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
xaomi mi9t
Konular
0
hocam bu sürüme uyumlu root versiyonu hangisi?

sevince1661

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emos
Cihazım
note 9 pro
Konular
9
Hocam WhatsApp ta ses atınca programdan çıkıyor hata veriyor bu sürüm de nasıl olacak ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam bu sürüme uyumlu root versiyonu hangisi?
Magisk v23 hocam twrpden flaşla

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Arkadaşlar bu sürümde teli kullanırken alarm saati geldimi ekrana hiçbirşey gelmiyor. Telefonu kapatmadan alarm kapanmıyor. Akıllı saatle baplantı sorunu devam ediyor. Çağrıyı telden açınca bazen kafasına göre saate atıyor bazende telefondan cevaplıyor. Umarım yeni sürğmmgelir kısa zamanda sinir etti beni telefon

qwaszxc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali murat
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
Merhaba;
Şöyle bir sorunum ortaya çıktı whatsapp veye telegram gibi uygulamarda bildirim sesi bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Bunu çözmenin bir yolu varmı. Çünkü bildirim gelip gelmediğini ya saatimden anlıyorum ya da bilgisayarda kullanıyorsam oraya düşen bildirimden anlıyorum. Şimdiden teşekkürler. (MIUI Poco F2 Pro Bildirim ses sorunu)

Son düzenleme:

performans1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
Guncelleme gelmis android 12 felan yazıyor ama anlamadim tam insin bi bakalim

Son düzenleme:
Üst Alt