Yardım poco f2 pro pubg

Emrahacar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Pocof2pro
Konular
1
Arkaslar poco f2 pro 8gb yurt ic cihazim var.3 parmak pubg oynarken arasira nadirde olsa ateş tusu kendi kendine ates ediyor?fikri olan var mi?

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
Merhabalar,

Poco f2 Pro kullanıcısıyım. Pubg oynamak için bu telefonu aldım. Telefonda özellikle kalabalık yerlere atladığımda donma ve kasma sorunları yaşıyorum. Bir de ayrıca jiroskopu daima açık da kullanmaya başladığımda çok fazla nesnelerde titreme yapıyor. (teller direkler evlerin pencereleri) oyunu oynamaktan soğudum. Bunlara benzer bir sorun yaşayan var mı yada bu sorunu nasıl çözebileceğime yardımcı olabilecek biri var mı ?
öncelikle sorunuz hala çözülmedi ise size tavsiyem sıfırdan rom yüklemeniz olacak bunun içinde garantili cihaz olduğu için en iyi yol mitool ile bootloader kilidini açmadan garantiyi etkilemeden sıfırdan rom kurmanız olur tahminimce sıfırdan rom kurdukdan sonra telefon ile ilgili sıkıntı çözülecektir şayet bunu yaparsanızda telefon verileriniz sıfırlanır belirteyim.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
buyrun konu anlatımı

King.man

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Oneplus 8t
Konular
3
Denemediğim rom ve yöntem kalmadı fakat işe yaramıyor f2 pro pubg ta zevk vermiyor anlık FPS düşüşleri yaşıyor ve hamle yapmakta gecikiyor jiroskop sapıtıyor kendi kendine dokunma yaşanıyor bu yüzden oneplusu geçtim

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Denemediğim rom ve yöntem kalmadı fakat işe yaramıyor f2 pro pubg ta zevk vermiyor anlık FPS düşüşleri yaşıyor ve hamle yapmakta gecikiyor jiroskop sapıtıyor kendi kendine dokunma yaşanıyor bu yüzden oneplusu geçtim
Hocam sizin cihaz sorunlu bence buyrun

King.man

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Oneplus 8t
Konular
3
Hocam sizin cihaz sorunlu bence buyrun
Bu cihazları satıyorum bende senin gibi düşündüm farklı f2 pro da denedim aynı bi süre sonra aynı şekil oluyor yazılımsam olduğunu düşünüyorum bi zaman sonra oturur

Yalnızadam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco f2 Pro
Konular
1
hangi modeline geçtiniz memnun musunuz ?

Fast44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi9tpro
Konular
0
Jiroskop açınca grafiklerin titreme sorunu benim mi9tpro da başlamıştı, denenmeyen room yöntem kalmadı ve düzelmedi. Dandik sensör kullanımın sonucu heralde yazılımla çozemedik

Üst Alt