Yardım Poco f2 pro imei var servis yok

tulley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
moto g4
Konular
5
Telefonu elime aldığımdan beri imei yazılmasında sorun yok ama servis gelmiyor, 2 telefoncuya ayrı ayrı götürdüm donanımsal bir sorunu yok gel gelelim qcn dendi kronik sorun dendi ama çözümü kimse bulamadı. uzaktan bağlantı ile herkes denedi herkeste aynı sonuç verdi. bu işi çözerim diyene 400 veriyorum artık

farklı qcnler android 10 dan 12 ye kadar denendi sonuç yok, farklı romlarla denendi sonuç yok, işlem sonrası çin romuna geçiş yaptık yine sonuç yok. wifi çalışıyor çekim kuvveti güçlü onda da sorun yok ama sorun ne bilmiyorum, telefonun çalışmayan hiç bir aksamı yok

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
bunu twrp den flashlamayı dener misin? olma ihtimali çok düşük ama madem çaresizsin denemekten zarar gelmez. belki rom bozulabilir. full wipe yapıp romu yeniden yüklemen gerekir bozulursa

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
bunu twrp den flashlamayı dener misin? olma ihtimali çok düşük ama madem çaresizsin denemekten zarar gelmez. belki rom bozulabilir. full wipe yapıp romu yeniden yüklemen gerekir bozulursa
Aman hocam telefon f2 pro, bunu flashlarsa hardbrick olur.
Problem yazilim kaynakli degil yuksek ihtimal.
Once belirli partitionlar yenilenip sifirdan plaka islemi yapilir.
Sorun cozulmez ise, sökulup problem arastirilir.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Kesinlikle sıfırdan plaka işlemi denenmesi lazım. Olmazsa donanımsaldır muhtemelen

canxo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cax
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
Telefonu elime aldığımdan beri imei yazılmasında sorun yok ama servis gelmiyor, 2 telefoncuya ayrı ayrı götürdüm donanımsal bir sorunu yok gel gelelim qcn dendi kronik sorun dendi ama çözümü kimse bulamadı. uzaktan bağlantı ile herkes denedi herkeste aynı sonuç verdi. bu işi çözerim diyene 400 veriyorum artık

farklı qcnler android 10 dan 12 ye kadar denendi sonuç yok, farklı romlarla denendi sonuç yok, işlem sonrası çin romuna geçiş yaptık yine sonuç yok. wifi çalışıyor çekim kuvveti güçlü onda da sorun yok ama sorun ne bilmiyorum, telefonun çalışmayan hiç bir aksamı yok
Agam işin çözüldü mü bilmiyorum ama ben teli düşürdüm aynıdı oldu bataryanın üstünden geçen bi soket var o iyi oturmuyor kağıt sıkıştırıp kapattım düzeldi umarım sen de de işe yarar

tulley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
moto g4
Konular
5
Agam işin çözüldü mü bilmiyorum ama ben teli düşürdüm aynıdı oldu bataryanın üstünden geçen bi soket var o iyi oturmuyor kağıt sıkıştırıp kapattım düzeldi umarım sen de de işe yarar
yok hocam aynı durumda anakart değişimi falan dediler kaldı köşede

mnaslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
mi max
Konular
2
Arkadaşlar merhaba. Sabahleyin kılıflı telefon yataktan halıya düştü. Telefonda kırık vs. Hiç birşey yok. Lakin telefon simkart görmüyor. Durup dururken simkart2 de takılı sim yok görünüyor. Simkartı başka telefona taktım çalışıyor başka simkartı poco ya taktım görmüyor ve çalışmıyor.

Gurupta uzaktan bilgisayar a bağlanıp arkadaş imei atmıştı 2 sene önce. O zaman bana Simkart1 aktif değil sim2 yuvasına tak demişti. O zamandan beri bu şekilde kullandım. Sim1 hattı taktığımda hat görüyor ama çalışmıyor arama vs yapmıyor. Ne yapmam lazım. Yazılımsal mı uzaktan biri bağlanıp halleder mi yoksa teknik servise mi göndereyim? Bilen başına gelen var mı?

Resim 1 sim2 de takınca ekran görüntüsü.

Resim 2 sim1 de takınca ekran görüntüsü

Ekli dosyalar

• e3440492-a169-431d-a0fc-025108080376.jpeg
    e3440492-a169-431d-a0fc-025108080376.jpeg
    50 KB · Görüntüleme: 5
  • fa6a5c94-17d7-4634-a6ea-cb29bd371159.jpeg
    fa6a5c94-17d7-4634-a6ea-cb29bd371159.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 5
Üst Alt