Çözüldü Poco f2 Pro Imei Repair sonrası parmak izi okuyucu kayboldu

playcad168

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kağan
Cihazım
poco f2 pro
Konular
1
Telefonuma imei repair işlemi yaptım. Ardından telefon açılınca parmak izi okuyucusunun kaybolduğunu gördüm. Nasıl düzelir bilgisi olan var mı? Ayrıca fabrika ayarlarına sıfırlama işlemş yaptığımda da sürekli TWRP ekranı açılıyor. Burdan da yapamıyorum. Wipe yaptığımda eski kullandığım şifremle telefonu açabiliyorum.

Çözüm
Arkadaşlar yoğun araştırmalar sonucu ben sorunumu Çözdüm
lmi_id_global_images_V12.0.4.0.QJKIDXM_20200923.0000.00_10.0_global_dec9c0fb1b
Bu sürümünün persist dosyasını şuan kullandığın roma twrp ile flashla sonra telefonu
fastboot moda al mi flash ile yine aynı sürümü flashla clean all seçeneğini seçmeyi unutma
telefon açılınca bütün aşamaları geç kilit eklemeden direkt telefon hakkında bölümüne geç ardından tüm özelliklere tıkla
Çekirdek sürümüne üst üste tıkla sağ üstte 3 nokta olacak ona tıkla ve additional toolsa geç
12. sırada fod fingerprint calibrationa tıkla
açılan yerde önce beyaz bir kağıt al parmak izi okuyucusunun üstüne bırak ardından starta bas
ilk test geçince next aktifleşecek sonra siyah bir şey bul cüzdan olur telefon...

Kopx_tugi_52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
eğer telefondan root u kladırdıysan hiç birine gerek yoktu. direk güccelleme den son sürümü indir deyip kursan düzelirdi direk aynısı basıma geldi. ikincisi hem twrp hem flas tool dan rom u yüklemene gerek yoktu direk flas tool a göre rom indirip yükleseydin de düzelirdi

Oyla:
Üst Alt