Soru Poco F2 Pro için 33w şarj aletimi 22w şarj aleti mi?

zfer0645

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
Poco F2 ro
Konular
1
Herkese selam arkadaşlar. Forumda yeniyim aradım ama bulamadım varsa affola. 1 ay önce yurtdışı F2 pro aldım ama içinden 33w şarj aleti çıkmadı. Bu konuyu araştırırken bazı yerler 33w yerine 22 w şarj aleti kullanmak gerektiğini yazıyordu. Bu konuda biri beni aydınlatabilir mi?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Herkese selam arkadaşlar. Forumda yeniyim aradım ama bulamadım varsa affola. 1 ay önce yurtdışı F2 pro aldım ama içinden 33w şarj aleti çıkmadı. Bu konuyu araştırırken bazı yerler 33w yerine 22 w şarj aleti kullanmak gerektiğini yazıyordu. Bu konuda biri beni aydınlatabilir mi?
Cihazınız 33W şarj destekliyor ve kutusundan da 33W şarj cihazı çıkıyor, 22W kullanmak için bir neden olmalı. Amaç pili korumaksa şarj cihazı zaten bunu kendisi yapıyor.

muhammeteminakbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Benim cihazımın alt portu yandı değiştirmek zorunda kaldım artık 33W olan şarj aletini kullanmıyorum. Belki de başka bir nedenden kaynaklıdır ama ben şarj aleti kaynaklı olduğunu düşünüyorum F2 Pro' ya sahip birçok kişi bu sorunu yaşamış

zfer0645

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
Poco F2 ro
Konular
1
Cihazınız 33W şarj destekliyor ve kutusundan da 33W şarj cihazı çıkıyor, 22W kullanmak için bir neden olmalı. Amaç pili korumaksa şarj cihazı zaten bunu kendisi yapıyor.
Flex sorununu ve şarj portu sorununu 33w şarj cihazından olduğunu yazanlar var bende emin olmak ve böyle bir sorunla karşılaşmak istemiyorum açıkçası
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim cihazımın alt portu yandı değiştirmek zorunda kaldım artık 33W olan şarj aletini kullanmıyorum. Belki de başka bir nedenden kaynaklıdır ama ben şarj aleti kaynaklı olduğunu düşünüyorum F2 Pro' ya sahip birçok kişi bu sorunu yaşamış
22w mı kullanıyosunuz? 22w kullanıyorsanız ortalama ne kadar sürüyor tam şarj olması?

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Flex sorununu ve şarj portu sorununu 33w şarj cihazından olduğunu yazanlar var bende emin olmak ve böyle bir sorunla karşılaşmak istemiyorum açıkçası
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

22w mı kullanıyosunuz? 22w kullanıyorsanız ortalama ne kadar sürüyor tam şarj olması?
Şarj aletiyle alakası yok kronik bir sorun. 33 watt kullanmanızı tavsiye ederim

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Hocam açıkçası pekte koruyamıyor cihaz kendini 33w ile şarj olurken batarya sıcaklığı 42 43 derecelere gelene kadar 6amper ile şarj ediyor daha sonrasında akımı azaltıyor ama sıcaklığı düşüremiyor %85 90 a gelene kadar. Ben bu sıcaklıkların pek sağlıklı olduğunu düşünmediğim için çok acelem yoksa 33w yerine mi6 cihazımdan kalan adaptörü kullanıyorum yavaş ama en azından daha sağlıklı batarya ömrü için

Üst Alt