Yardım Poco F2 Pro Başlangıç ekranında restart atıyor

FatihUzuntaş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.5.2
Telefon Modeli
poco f2 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
İyi günler herkese , öncelikle biraz forumda araştırdımda benim sorunumu bulamadım eğer varsa böyle bir konu özür dilerim. Dün telefonumda hava çok soğuk pil sağlığınızı kötü etkiler tarzında bir uyarı verdi telefon (Bu arada hava çok sıcak telefon nasıl üşüdü anlamadım) sonra şarj hızlı hızlı gitmeye başladı bende yeniden başlattım telefonu belki yazılımsaldır diye ama yeniden başlamadı. Şuan güç düğmesine basılı tuttuğumda hem poco hem boş bir batarya simgesi çıkıyor ve hepsi toplam 1 saniye bile sürmüyor şarja taktığımda da aynısı oluyor üstte kamerada kırmızı ışık yanıyor sonra oda sönüyor. Yardımcı olursanız sevinirim, Tesekkürler.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bataryanız arızalanmış gibi görünüyor hocam. Garanti devam ediyorsa garantiye gönderin. Eğer garantisi bitti ise bir telefoncuya götürüp ölçüm yaptırın. Muhtemelen yeni batarya ile düzelecektir.

Oyla:

FatihUzuntaş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bataryanız arızalanmış gibi görünüyor hocam. Garanti devam ediyorsa garantiye gönderin. Eğer garantisi bitti ise bir telefoncuya götürüp ölçüm yaptırın. Muhtemelen yeni batarya ile düzelecektir.
hımm anladım çok teşekkür ederim hocam, malesef garantisi bitti ölçümü yaptıracağım, teşekkürler tekrardan. Ek olarak batarya için önerdiğiniz marka varmı dejiye baktımda orda yok.

Oyla:

Snn1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Iyi
Cihazım
Mi5x
Konular
3
Bendede oyle oldu sarj entegresi degisti düzeldi

Oyla:

FatihUzuntaş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konu geçti ama birdaha sorun yaşayan olursa diye yazıyorum

Telefonda şarj entegresinde sıkıntı çıkmış içinde transistör bozulmuş onun tamirini yaptı telefon düzeldi.

Oyla:
Üst Alt