Yardım Poco f2 pro android 11 olmuyor.

alpertunga87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
3
1 aylık poco f2 pro telefonum var ve android 10. MIUI 12. MIUI 12.5 ve android 11 yapamadım. Güncelleme paketi indirip denemediğim güncelleme paketi kalmadı. Hata resmi rom değil yüklenemez diyor. Telefonum global GENPA garantili. Robotsuz tertemiz telefon. Bana adım adım ne yapmma gerektiğini yazabilecek deneyimli birileri yok mu ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Telefonu sıfırlayın, kurulum ekranında başlatın. Gerekirse bu sefer bölgeyi hindistan yada çin seçin güncelleme gelecek mi kontrol edin. Bölgeyi değiştirdim şöyle mi olur böylemi olur diye yeniden konu açmanıza gerek yok. Bölge değiştirmenin her hangi bir zararı olmaz sonrasında da istediğiniz bölgeyi seçebilirsiniz. Bu öneriler varsayımdır. deneyip denememek size kalmış..

alpertunga87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonu sıfırlayın, kurulum ekranında başlatın. Gerekirse bu sefer bölgeyi hindistan yada çin seçin güncelleme gelecek mi kontrol edin. Bölgeyi değiştirdim şöyle mi olur böylemi olur diye yeniden konu açmanıza gerek yok. Bölge değiştirmenin her hangi bir zararı olmaz sonrasında da istediğiniz bölgeyi seçebilirsiniz. Bu öneriler varsayımdır. deneyip denememek size kalmış..
Bölgeyi değiştirdiğimde güncelleme gelirse ne anlamam gerekiyor? Yani sonra tekrar bölgeyi Türkiye yaparsam güncelleme gelir mi demek oluyor ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bir şey anlamanız gerekmiyor güncelleme gelirse yapmanız gerekiyor. Bakın yaşadığınız sıkıntının sebebi güncellemeler server yoğunluğuna sebebiyet vermemek adına kısmen dağıtılır. Sizin cihazınıza geldiğinde yapılmamış. yine gelecek bir süre sonra tabiki. Siz bu olayı takıntı yapmışsınız ve muhtemel çözümleri yazıyoruz. Gelirse yapın gelmezse kalsın yani çok bir şey değişmeyecek. Cihaz yine poco f2 pro olarak kalacak :)

alpertunga87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir şey anlamanız gerekmiyor güncelleme gelirse yapmanız gerekiyor. Bakın yaşadığınız sıkıntının sebebi güncellemeler server yoğunluğuna sebebiyet vermemek adına kısmen dağıtılır. Sizin cihazınıza geldiğinde yapılmamış. yine gelecek bir süre sonra tabiki. Siz bu olayı takıntı yapmışsınız ve muhtemel çözümleri yazıyoruz. Gelirse yapın gelmezse kalsın yani çok bir şey değişmeyecek. Cihaz yine poco f2 pro olarak kalacak :)
O zaman şöyle sorayım bölge değiştirdiğimde güncelleme gelir ve güncellemeyi yaparsam sonrasında da Türkiye bölgesine değiştirdiğimde android 11 olarak kalır değil mi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Lütfen biraz mantık çerçevesinde soru sorun. Hali hazırda sürüm bile düşüremediğiniz cihazda bölge değiştirince android sürümünün düşmesi mümkün olabilir mi? lütfen yeni konular açmayın. Diğer arkadaşlarımızın da aklına farklı bir çözüm gelirse buraya yazacaklardır. Zaten birazdan bu konunuzu da yöneticiler kapatır..

Üst Alt