Yardım Poco f2 dikkat etmem gerekenler nedir?

korkmaz9956

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V13
Telefon Modeli
Poco f2 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba yurtdışı 2. El poco f2 pro alacağım kozmetik durumu iyi görünüyor. Cihaz sim 2 kayıtlı, sim 1 veya 2 kayıtlı olması fark eder mi? Başka nelere bakmalıyım?

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
SIM 1 RSA nedeniyle kullanılamıyor bu yüzden SIM 2 yuvasını kullanmak zorundasınız.
2 yıl boyunca kullandım cihazı. Kronik sorunu şarj ile ilgili. Şarj soketini değiştirtmem gerekmişti. Alırken mutlaka şarj etmeye çalışın. Arada kopma vs oluyor mu diye. Ben 5-6 ay önce 300 Lira civarı masrafa girdim bu yüzden. Hoş, ileride de bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Şarj dışında bir sorunla karşılaşmadım.
Yeni cihaz aldığım için ben de F2 Pro'yu satmayı düşünüyorum. Benim için de fiyat konusunda bir fikir olur, kaç Lira ya alıyorsunuz cihazı?

Oyla:

korkmaz9956

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
SIM 1 RSA nedeniyle kullanılamıyor bu yüzden SIM 2 yuvasını kullanmak zorundasınız.
2 yıl boyunca kullandım cihazı. Kronik sorunu şarj ile ilgili. Şarj soketini değiştirtmem gerekmişti. Alırken mutlaka şarj etmeye çalışın. Arada kopma vs oluyor mu diye. Ben 5-6 ay önce 300 Lira civarı masrafa girdim bu yüzden. Hoş, ileride de bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Şarj dışında bir sorunla karşılaşmadım.
Yeni cihaz aldığım için ben de F2 Pro'yu satmayı düşünüyorum. Benim için de fiyat konusunda bir fikir olur, kaç Lira ya alıyorsunuz cihazı?
Hocam şarj sorununda Flex üzerine parça konularak çözüldüğünü duydum, yinede umarım başıma gelmez. Kutu, şarj dahil 4600tl. Kozmetik durumuna göre fiyatı uygun denilebilir, elinizdeki cihazın durumu iyiyse bence daha yüksek fiyata alıcı bulabirsin.

Son düzenleme:
Oyla:

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Oneplus 9 Pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
Hocam şarj sorununda Flex üzerine parça konularak çözüldüğünü duydum, yinede umarım başıma gelmez. Kutu, şarj dahil 4600tl. Kozmetik durumuna göre fiyatı uygun denilebilir, elinizdeki cihazın durumu iyiyse bence daha yüksek fiyata alıcı bulabirsin.
Flex üzerine konulan parça parazit yapıp görüşme esnasında sesinin yankı yapmasına neden olabiliyor

Oyla:
Üst Alt