Diğer Poco F1 ''Pie''Güncellemesinden sonraki değişiklikler

madball

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
Telefona güncellemeyi yaptıktan sonraki günler ilk farkettigim, sanırım şarjının dahada uzaması oldu ,bitmek bilmiyo, %10 a düşmeden şarja takmıyorum, 3. günün sonu gibi şarja takıyorum, buda beni acayip mutlu ediyo, telefonu aldıgımdan beri powerbanklere veda ettim ,güncellemeden sonra işletim sisteminin bataryayı dahada verimli kullandıgını hissediyorum.Sizin gördüğünüz farklılıklar yenilikler neler, paylaşırsanız sevinirim,
Birde aliexpressten sipariş ettigim arka kapak için karbon fiber sticker paylaşmak istedim ,henüz elime ulaşmadı ulaşınca kalitesini değerlendirir yazarım,
f1 in 8gb modelindeki desenlerle aynı, telefonumda tam ona benzicek valla, o desenler çok hosuma gitmişti, aradım taradım buldum aldım :)

izzetakif

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İzzet Akif
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Dokunmatiğin geç algılama sorunu çözüldü.

snipertime83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
0
Dokunmatiğin geç algılama sorunu çözüldü.
merhaba halen geç algılıyor. Sayfaları yukarı kaydırma işleminde uzun uzun kayması gerekirken yavaş yavaş alıyor.. bu da dokunmatik sorunundan mı kaynaklanıyor olabilir ?

Furkanbarbar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkna
Cihazım
Pocophone f1
Konular
8
Youtube tam ekranda video izlerken whatsappdan bildirimlerin icerigi goruntulenmiyor sizdede ole mi acaba nasil duzeltebilirim

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Daha önceki telefonlarımda yaptığım güncellemer sonrası optimizasyon ve batarya ile ilgili sorunlar yaşamıştım.
Henüz 1 Aylık olan çok sevdiğim Poco'm için gelen Android Pie güncellemesini yapmak konusunda tereddütteyim.
Güncellemeyi yapan arkadaşlardan Güncelleme sonrası +'lar ve - 'ler olmak üzere bir değerlendirme alabilirsem çok sevinirim

madball

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
guncelleme sonrası işletim sisteminin bataryayı daha stabil kullandıgını hisediyorum23saat 24dk önce şarj etmişim telefonu bugün butün gün araba kullandım ekran açıktı mobil internet gps ve yandex haritalar,bi kaç kez oyun oynadım bir sürü şey yükledim ,arabada auxa baglayıp muzikte dinledim, ekran yine acıktı suan sarjı %47

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
guncelleme sonrası işletim sisteminin bataryayı daha stabil kullandıgını hisediyorum23saat 24dk önce şarj etmişim telefonu bugün butün gün araba kullandım ekran açıktı mobil internet gps ve yandex haritalar,bi kaç kez oyun oynadım bir sürü şey yükledim ,arabada auxa baglayıp muzikte dinledim, ekran yine acıktı suan sarjı %47
Batarya hariç herhangi bir + veya - olarak değerlendirebileceğiniz bir durum mevcut mudur?

madball

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
ben eksi bi durum gormedim, bence onceki surumde gayet stabildi,bu sürümün daha hızlı oldugunu soyluyolar ama telefon zaten cok hızlı oldugu icin hissedilmiyo,anca kronometreyle anlaşılır,ayarlarda bayagı bi degisiklik var,daha toparlanmış gibi geldi herşey, bence güncelleyin google lens ozelligide geliyo ilginc bi ozellik.bi ürün ,kutu,herhangi bişeyi kameraya gösterdiginizde ,sonuçlar ,açıklamalar, fiyatlar falan açılıyo.

Mr. Story

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Honor 9 Lite
Konular
17
Merhaba facebook ve instagram videoları düşük çözünürlüktemi oynatılıyor acaba telefonda. Telefonu almayı düşünüyorum fakat böylr bir sorun varsa fikrim değişebilir yardımcı olur musunuz?

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Merhaba facebook ve instagram videoları düşük çözünürlüktemi oynatılıyor acaba telefonda. Telefonu almayı düşünüyorum fakat böylr bir sorun varsa fikrim değişebilir yardımcı olur musunuz?
Böyle bir sorun asla yaşamadım. Yaşayan olduğunuda düşünmüyorum. Ekran kalitesi ve uygulamalardan alınan görüntü kalitesi çok yüksek seviyelerde . Telefonun görüntü kısmında tek eksi sayılabilecek yönü Süper Amoled ekrana sahip olmaması . Ancak emin olabilirsiniz Parlaklık konusunda en ufak bir sıkıntı yaşanmıyor. En güneşli günlerde bile güneş ışığı altında tüm renkler doğru şekilde gözünüze ulaşıyor :)

Üst Alt