Yardım POCO F1 orijinal şarj aleti

Mr. Story

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Honor 9 Lite
Konular
17
Merhaba Pocophone F1 orijinal şarj aletimi kaybettim. Kutudan çıkan şarj aletinin birebir aynısını alabileceğim bir yer var mıdır? Mi store dan aldım telefonu mi store mağazasını aradım hepside satmıyoruz diyorlar yok diyorlar yani ne saçmalıksa. Yardımcı olur musunuz ?

emrsaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydın
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Merhaba Pocophone F1 orijinal şarj aletimi kaybettim. Kutudan çıkan şarj aletinin birebir aynısını alabileceğim bir yer var mıdır? Mi store dan aldım telefonu mi store mağazasını aradım hepside satmıyoruz diyorlar yok diyorlar yani ne saçmalıksa. Yardımcı olur musunuz ?
Pek sanmıyorum.Belki letgo veya sahibinden gibi sitelerden bulma şansınız olabilir.Onun dışında Mi Store'dan klasik orjinal beyaz adaptörü satın alabilirsiniz sadece.

Oyla:

Mr. Story

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Honor 9 Lite
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pek sanmıyorum.Belki letgo veya sahibinden gibi sitelerden bulma şansınız olabilir.Onun dışında Mi Store'dan klasik orjinal beyaz adaptörü satın alabilirsiniz sadece.
Mi store'da satılan şarj aletinin değerleri hakkında bilginiz var mı? Qc 3 vs pocophone ile benzer mi?

Oyla:

emrsaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydın
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Mi store'da satılan şarj aletinin değerleri hakkında bilginiz var mı? Qc 3 vs pocophone ile benzer mi?
5V 2A çıkışı vardı sanırsam.Ama quickcharge destekliyormu bilmiyorum.Pocodan çıkan destekliyordu çünkü.Tek farkı o olabilir.

Oyla:
Üst Alt