Soru Poco F1 ısınma sorunu

ozkanyalili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
pocofone f1
Konular
17
Arkadaşlar merhaba pocofon F1 cihazların yurtdışı veya yurtiçi hepsinde ısınma varmı benim batarya yeni değişti bu arkada kamera olan bölüm özellikle pubg de ısınıyor bunun sebebi donanımsal mı yoksa normal olan bi durum mu bu ısınma zararlı olurmu batarya tarafı neredeyse hiç ısınmıyor sadece kamera çevresi ısınma yapıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba pocofon F1 cihazların yurtdışı veya yurtiçi hepsinde ısınma varmı benim batarya yeni değişti bu arkada kamera olan bölüm özellikle pubg de ısınıyor bunun sebebi donanımsal mı yoksa normal olan bi durum mu bu ısınma zararlı olurmu batarya tarafı neredeyse hiç ısınmıyor sadece kamera çevresi ısınma yapıyor
Miu 12 global sürüm 12 .0.2 sürüm yurt dışı
128 GB hafıza 32 gb SD kart 6 GB ram zahter iletişimden alınma çok günvenli bi yerden alınma

Beyzmen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Bende de 9 pro var benimde kamera çevresi ısınıyor HD aşırı yüksekte arkadaş anlamadım gitti ya yeni aldım telefonu

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miu 12 global sürüm 12 .0.2 sürüm yurt dışı
128 GB hafıza 32 gb SD kart 6 GB ram zahter iletişimden alınma çok günvenli bi yerden alınma
Hangi grafik ayarlarında oynuyorsun?

Üst Alt