Çözüldü Poco f1 Bilgisayarda boş gözüküyor

esmert2665

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert can
Cihazım
poco f1
Konular
2
Arkadaşlar telefonu bilgisayara bağlayıp dosya almam gerekiyor ama laptoba bağlayınca bu aygıt boş diyor yardım ederseniz sevinirim

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Hocam Wifi File Transfer programı ile telefonunuza kablosuz olarak erişim sağlayabilirsiniz. Cihazınıza bu uygulamayı kurduktan sonra uygulamayı başlatın. Uygulamada size direkt olarak başla seçeneğini sunacak ona tıkladığınız zaman size bir adres verecek. O adresi bilgisayarda tarayıcınıza yazdıktan sonra cihazınıza erişebilirsiniz. Çok büyük boyutlu dosyaları atamıyor yalnız. Onun için uygulamanın Pro sürümünü satın almanız lazım.

esmert2665

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert can
Cihazım
poco f1
Konular
2
Hocam Wifi File Transfer programı ile telefonunuza kablosuz olarak erişim sağlayabilirsiniz. Cihazınıza bu uygulamayı kurduktan sonra uygulamayı başlatın. Uygulamada size direkt olarak başla seçeneğini sunacak ona tıkladığınız zaman size bir adres verecek. O adresi bilgisayarda tarayıcınıza yazdıktan sonra cihazınıza erişebilirsiniz. Çok büyük boyutlu dosyaları atamıyor yalnız. Onun için uygulamanın Pro sürümünü satın almanız lazım.
Öncelikle teşekkür ederim bilginiz için telefonun usb kablosu ile taktığımda telefon boş gözüküyor bunun nedeni nedir birde bunun çözümü yok mudur? Bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Öncelikle teşekkür ederim bilginiz için telefonun usb kablosu ile taktığımda telefon boş gözüküyor bunun nedeni nedir birde bunun çözümü yok mudur? Bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.
O konuda bir bilgim yok malesef :( Şu an Asus Zenfone 2 kullanıyorum bende bu telefonu bilgisayara bağlayamıyorum bir türlü. Araştırmalarım sonucu Wifi File Transfer programını buldum ve o program ile işimi hallettim.

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Telefonu taktiktan sonra telefona bildirim geliyor o bildirime tıklayıp dosya aktarımını seçiyor musunuz?

hoperose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
redmi note6 pro
Konular
3
telefon bilgisayara bağlandığında varsayılan olarak "şarj oluyor" şeklinde bir bildirimle gelir. Destiny97 nin deidiği gibi o bildirimi tıkla ve dosya aktarımını seç, sonrasında tüm dosyalarına erişebilirsin.

esmert2665

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert can
Cihazım
poco f1
Konular
2
teşekkür ederim arkadaşlar yaptım oldu.

Üst Alt