Çözüldü Poco başlatıcı sorunu

madman76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat Çimen
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
merhaba dün telde sorun yok du sabah kalktığım da poco başlatıcı yanıt vermiyor uyarısıyla ekran karanlıktı hiç bir işlem yapamıyorum tel yeniden başlatmak için kapattım ama açılmadı .Ekranda MIUI yazısı kaldı ne yapmam lazım telefonsuz kaldım çözüm ne dir? Teşekkürler.

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
telefonunuzda recovery moduna girip datanızı formatlamayı deneyin. yine açılmazsa mi flash ile fastboot rom yüklemeyi deneyin.

madman76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat Çimen
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
recover dan data formatladım telefon açıldı gibi ançak
this device is locked ekranı geldi Mi Account ekranı var tel açmak için şifre istiyor ançak şifre bilmiyorum. bilgisayarda mi hesabına girdim ançak burdan ne yapmam lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefonunuzda recovery moduna girip datanızı formatlamayı deneyin. yine açılmazsa mi flash ile fastboot rom yüklemeyi deneyin.
this device is locked ekranı geldi Mi Account ekranı var tel açmak için şifre istiyor ançak şifre bilmiyorum. bilgisayarda mi hesabına girdim ançak burdan ne yapmam lazım

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İstediği şifre mi hesabınızın şifresi. Bilgisayarda hangi şifreyi girdiyseniz aynısını telefonda girin.

madman76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat Çimen
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
İstediği şifre mi hesabınızın şifresi. Bilgisayarda hangi şifreyi girdiyseniz aynısını telefonda girin.
şifreyi bulup sorunu düzelttim ama çok uğraştırıcı pocobaşlatıcıyı güncellemedim eski sürümde bıraktım

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
şifreyi bulup sorunu düzelttim ama çok uğraştırıcı pocobaşlatıcıyı güncellemedim eski sürümde bıraktım
Yeni sürüm geldiyse problemli olabilir, hatırlarsanız birkaç hafta önce de Android System Webview uygulamalarda sıkıntı çıkarıyordu güncellendiğinde. Bu da onun gibi olabilir.

TorukC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toruk
Cihazım
Pocophone F1
Konular
0
Merhaba, bugün bende de aynı sorun oldu. akşam sorun yoktu sabah başlatıcı açılmıyordu, yeniden başlatınca da başlamıyordu. wipe yapıp sistemi baştan kurmak zorunda kaldım.

Diyarx-

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Diyar
Cihazım
Poco F1
Konular
1
Sorunla ilgili kalıcı çözüm bulabilen var mı?

Üst Alt