Pocco X3 Pro Hızlı şarj özelliği gitti

Xcasun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
X3 pro
Konular
2
Telefonu alalı 1 hafta oluyor. Normalde hızlı şarjda sorun yoktu, bugün sabah taktığımda hızlı şarj olmuştu ama öğlen ve şimdilerde hızlı şarj olmuyor. Acaba hava sıcaklığı ve telefon sıcaklığından olabilir mi?
Hızlı şarj olurken şarjın yanında küsuratı da yazar. Hızlı hızlı yükselirdi ama şimdi o yok, küsurat yazmıyor, normal şarj oluyor.

Şimdi böyle normalde 97. Yanında küsurat yazıp yükselirdi. Sabah 11 di taktım hızlı şarj olmadı ama akşam taksam olurdu 4 5 gecedir hızlı şarj oluyor sadece gece

Müşteri hizmetlerini aradım normalde kimsede böyle birşey yok olmaz dedi sıfırlayın düzelir dedi. Eğer olmadı servise gönderin dedi

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Sıcaklıktan olabilir, serin yerlerde tutmayın çalışın. Telefonun kutusundan çıkan orijinal adaptör ve şarj kablosunu kullanıyorsunuz değil mi?

Xcasun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
X3 pro
Konular
2
Sıcaklıktan olabilir, serin yerlerde tutmayın çalışın. Telefonun kutusundan çıkan orijinal adaptör ve şarj kablosunu kullanıyorsunuz değil mi?
Evet ama genelde serin tutuyorum şimdi şarjın 10 olmasını bekliyorum bakalım hızlı şarj olucak mı

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Lütfen aynı sorun için birden fazla konu açmayınız.

-3.4. Aynı sorun için birden fazla başlık açılmaması ve konunun ilgili bölüme açılması esastır.

Üst Alt