Yardım Pocco x3 NFC Custom ROM

• Konbuyu başlatan jackz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 17

jackz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Pocco x3 NFC
Konular
1
merhaba arkadaslar ben yaklaşık 4 senedir kullanmakta olduğum pocco x3 nfc adlı cihazımda bir sürü sorunlar yasamaya basladim gerek pubg gerek mlbb ve codmobile oynarken sürekli kasmalar donmalar oyunu cok akıcı oynuyorum ama 10 saniye sonra 20 fps e dusuyor ve bu 3 dk sürüyor sonra duzeliyor tekrar aynisi oluyor internetten ne yapabilcegimi cok arastirdim bu konulara cok fazla uzagim yardim istiyorum bu konulari arastirmamla beraber telefonumun bootloader kilidini acmayi basardim internette bir forumda cozunurluk dusurmenin telefonu hizlandircagini soyluyolardi onuda basaramadim bootloader kilidini actim ve magiks uygulamasini bilgisayara zip seklinde indirip usb yle atmaya calistim atamadim twrp de gozukmuyordu magisk bende telefona kendim indirdim sonra twrp girip oyle kurdum sonra rootlu cihazlar icin program önerilerine baktim performance tweaker ve androster adli uygulamalari indirdim dedikeleri sekilde yaptim bir sure cihazim cok iyiydi ama suan gene aynisi olmaya basladi atmama gereken custom romlari araştırıyorum eu rom diye birsey diyolar oyun konusunda cok iyi diyolar suan cok kararsizim ve bilgimde yok yardimci olabilcek birisi varmi discord adresim xlance47

EK BİLGİ- yaptigim islemlerden sonra telefonum daha cok isinmaya basladi

Üst Alt