Çözüldü Play Store'da birden fazla cihaz görünüyor

etrenjit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efnan
Cihazım
a3
Konular
19
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14
Telefon Modeli
Mi12T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Play Store'da uygulama yüklerken "Yükle" seçeneği yanında görülen ok işareti ile daha önce giriş yaptığım cihazlar görünmekte.

Bu cihazlardan çıkış yapmama ve Google uygulaması üzerinden tüm cihazlardan çıkış yap dememe rağmen hala yükleme esnasında eski cihazlar görünüyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Ekli dosyalar

• IMG_20231225_215325.jpg
    IMG_20231225_215325.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20231225_215104.jpg
    IMG_20231225_215104.jpg
    300,2 KB · Görüntüleme: 15
Çözüm
bu adımdaki tüm işlemleri yaptım ancak halen uygulama yüklerken diğer cihazları da gösteriyor.
İşlemi yapar yapmaz bazen hemen etki gostermiyor size tavsiyem interneti kesin ve play store güncellemelerini silin sonra cihazı yeniden başlatıp interneti açın play store hemen kendini günceller ve eski cihazlarınız görünmez ben bu şekilde çözmüştüm

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.200
  1. gidin.
  2. Sol gezinme panelinde Güvenlik'i seçin.
  3. Cihazlarınız panelinde Cihazları yönet'i seçin.
  4. Google Hesabınızda şu anda oturumunuzun açık olduğu veya son birkaç hafta içinde açılmış olduğu cihazları görürsünüz. Ayrıntılı bilgi için bir cihaz veya oturum seçin.
  5. Çıkış yaptığınız cihazlarda ve oturumlarda "Oturum kapalı" ibaresi bulunur.
  6. Aynı cihaz türü için birden çok oturum görünüyorsa bunların tümü tek bir cihazda veya farklı cihazlarda olabilir. Bu oturumların ayrıntılı bilgilerini inceleyin ve tümünün kendi cihazlarınızda olduğundan emin değilseniz bu oturumları kapatın.

Oyla:

etrenjit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efnan
Cihazım
a3
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  1. gidin.
  2. Sol gezinme panelinde Güvenlik'i seçin.
  3. Cihazlarınız panelinde Cihazları yönet'i seçin.
  4. Google Hesabınızda şu anda oturumunuzun açık olduğu veya son birkaç hafta içinde açılmış olduğu cihazları görürsünüz. Ayrıntılı bilgi için bir cihaz veya oturum seçin.
  5. Çıkış yaptığınız cihazlarda ve oturumlarda "Oturum kapalı" ibaresi bulunur.
  6. Aynı cihaz türü için birden çok oturum görünüyorsa bunların tümü tek bir cihazda veya farklı cihazlarda olabilir. Bu oturumların ayrıntılı bilgilerini inceleyin ve tümünün kendi cihazlarınızda olduğundan emin değilseniz bu oturumları kapatın.

bu adımdaki tüm işlemleri yaptım ancak halen uygulama yüklerken diğer cihazları da gösteriyor.

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
İşlemi yapar yapmaz bazen hemen etki gostermiyor size tavsiyem interneti kesin ve play store güncellemelerini silin sonra cihazı yeniden başlatıp interneti açın play store hemen kendini günceller ve eski cihazlarınız görünmez ben bu şekilde çözmüştüm

Oyla: Çözüm

etrenjit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efnan
Cihazım
a3
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güncellemeleri kaldırınca düzeldi hocam çok teşekkür ederim.

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
179
Başka bir çözüm olarak:
Tarayıcıdan Play Store'a giriş yapın. Sağ üstteki profil simgesine tıklayıp Kitaplık ve cihazlar yazısına tıklayın. Çıkan başlıklardan Cihazlar sekmesine tıklayın. Sadece kullandığınız cihaza tik atın, diğerlerini kaldırın.

Bende başka oturum açık olmasa da görünen eski cihazım var, bu şekilde çözdüm.

Oyla:
Üst Alt