Yardım Play Store İndirme Bekleniyor Sorunu

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Havoc OS ve Evulotion X custom romlarında bu sorunu yaşıyorum.

Play Store'da bir uygulama indirirken veya güncellerken indirme bekleniyor yazıyor. İndirme yüzdesini göstermiyor ama indiriyor/güncelliyor.
Ekranda yazan bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Havoc OS ve Evulotion X custom romlarında bu sorunu yaşıyorum.

Play Store'da bir uygulama indirirken veya güncellerken indirme bekleniyor yazıyor. İndirme yüzdesini göstermiyor ama indiriyor/güncelliyor.
Ekranda yazan bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

İndirme bekleniyor demek ya 3g-4g üzerinden indirmeye kalkıyorsunuz dur yada Google play kendi guncellemelerini henüz bitirmeden dosya indirmeye çalışıyorsunuz. Çözüm Google play ve hizmetlerinin on belleğini temizleyin. Sonra gerekirse gmail den çıkış yapın. Tekrar giriş yaparak deneyin

Oyla:

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
İndirme bekleniyor demek ya 3g-4g üzerinden indirmeye kalkıyorsunuz dur yada Google play kendi guncellemelerini henüz bitirmeden dosya indirmeye çalışıyorsunuz. Çözüm Google play ve hizmetlerinin on belleğini temizleyin. Sonra gerekirse gmail den çıkış yapın. Tekrar giriş yaparak deneyin
wifi üzerinden indirme yapıyorum. uygulamalar güncelleniyor zaten. yükleniyor bi sıkıntı yok. asıl sorun indirme yüzdesini göstermiyor. indirme bekleniyor yazıyor. durum çubuğundan baktığımda yüzdesi falan var. anlatabilmişimdir umarım

Oyla:

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Ironsides Havoc OS romunu linkindeki "official gapps" olarak yükleyince böyle oluyor.

Oyla:
Üst Alt