Yardım Play Store ilginç bir sorun

Ozanpy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Oppo a5
Konular
6
Merhaba arkadaşlar Xiaomi redmi 8 cihazı kullanıyorum güncel yazılım ile. Şöyle bir sorun var.
Play store giriyorum uygulamayı indir diyorum. Yüzde olarak başlıyor ve tamamlanıyor normal şekilde daha sonra yükleniyor yazısı dönüp duruyor. (Normalde yüklenir aç veya kaldır seçeneği olur) ama o şekilde bekliyor.

İşin ilginç yani. Play storeyi kapatıp açıyorum. Uygulamayı tekrar aratıyorum ve bakıyorum artık aç/kaldır butonları aktif yani yüklenmiş.

Burada da şöyle bir sorun var telefonun menüsünde indirdiğim uygulama gözükmüyor. Açmak için play storeden uygulamayı bulup açmam gerekiyor. Çok fazla canımı sıktı yardım eder misiniz?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba arkadaşlar Xiaomi redmi 8 cihazı kullanıyorum güncel yazılım ile. Şöyle bir sorun var.
Play store giriyorum uygulamayı indir diyorum. Yüzde olarak başlıyor ve tamamlanıyor normal şekilde daha sonra yükleniyor yazısı dönüp duruyor. (Normalde yüklenir aç veya kaldır seçeneği olur) ama o şekilde bekliyor.

İşin ilginç yani. Play storeyi kapatıp açıyorum. Uygulamayı tekrar aratıyorum ve bakıyorum artık aç/kaldır butonları aktif yani yüklenmiş.

Burada da şöyle bir sorun var telefonun menüsünde indirdiğim uygulama gözükmüyor. Açmak için play storeden uygulamayı bulup açmam gerekiyor. Çok fazla canımı sıktı yardım eder misiniz?
Cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsiniz.

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61

Bu yoluda deneyebilirsin . Play store nin bütün verilerini temizle ve güncellemelerini kaldır. Sistem başlatıcı içinde ayni adımları uygula. Uygulama yükleyip test et.

Oyla:

Ozanpy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Oppo a5
Konular
6
Bu yoluda deneyebilirsin . Play store nin bütün verilerini temizle ve güncellemelerini kaldır. Sistem başlatıcı içinde ayni adımları uygula. Uygulama yükleyip test et.
Çoğu uygulamanin verisini sildim ancak değişen bir şey olmadı.

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61

Ekli dosyalar

• IMG_20200612_142823.jpg
    IMG_20200612_142823.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 11
Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Bende de ara ara oluyordu, cihaza sıfırdan ROM kurulumu yaptım temiz olarak, şu an bir problem yaşamadım.

Oyla:
Üst Alt