Yardım Play store da bazı uygulamalar görünmüyor

Godfather06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aliş
Cihazım
mi 8
Konular
23
eu 10.3.6.0 yüklü.

Antutu yüklemeye çalıştığımda uygulama görünmüyor.Sorun sürümlemi ilgili veya android sürümü mü ?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Antutu uygulaması playstoredan kaldırıldı saçma sapan bi uygulamaydı zaten insanlar ordaki puanlara aldanıp cihaz alıyodu üreticiler en çok puan ben alıcam diye antutu uygulamasını algılayınca hız aşırtma uyguluyolardı.

Oyla:

Godfather06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aliş
Cihazım
mi 8
Konular
23
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Antutu uygulaması playstoredan kaldırıldı saçma sapan bi uygulamaydı zaten insanlar ordaki puanlara aldanıp cihaz alıyodu üreticiler en çok puan ben alıcam diye antutu uygulamasını algılayınca hız aşırtma uyguluyolardı.
Ben de sorun var sanıyodum.Açıkcası kullandığım bi kernel uygulaması da yok olunca bi sorun olduğunu düşündüm.Şahsen romlar arası performans oranlarına bakmak için kullanıyordum bilgilendirme için teşekkürler.

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Rica ederim google bu aralar markette temizliğe başladı bence yüklediğiniz romlarda pratikte nasıl performansı iyimi pil ömrü iyimi ona bakın derim.
antutu puanları sıcaklığa bağlı şekilde puanlar sürekli oynar hava sıcaklığı oda sıcaklığı bile değiştirir bu durumu o yüzden ordaki rakamlara takılmayın.

Oyla:
Üst Alt