Yardım Play Protect Sertifika Hatası

• Konbuyu başlatan Beyty
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 480

Beyty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Beytullah
Cihazım
Redmi Note10 5g
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.5.3
Telefon Modeli
Redmi Note 10 5G
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Kardeşimin telefonunda başlıkta yazdığı gibi play protect sertifika hatası veriyor hiçbir Google servis uygulamalarını kullandırmıyor nasıl düzeltebilir bilen birileri yardımcı olabilir mi?

Ekli dosyalar

• IMG-20240125-WA0105.jpg
    IMG-20240125-WA0105.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG-20240125-WA0104.jpg
    IMG-20240125-WA0104.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 26

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Aşağıdaki konuya göz attınız mı?

Oyla:

SelimAK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim AK
Cihazım
Aristotle/Vili
Meslek
Paramedik
Konular
40
Cihazınızda global MIUI 14 sürümü varsa cihazınıza kurup Play Store verilerini temizleyin ve cihazınızı yeniden başlatın.

Oyla:

Beyty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Beytullah
Cihazım
Redmi Note10 5g
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşağıdaki konuya göz attınız mı?
Olmadı hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınızda global MIUI 14 sürümü varsa cihazınıza kurup Play Store verilerini temizleyin ve cihazınızı yeniden başlatın.
12.5 sürümü yüklü hocam

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101

Bu uygulamalardan biriyle play interity testi başlatın test sonucu muhtemelen başarısız olacak çözüm olarak bootloader kilitli değilse rootlayıp play integrity fix yüklenmesi gerekiyor yoksa sertifika görünmez yurtdışı imei atılmış cihazsa bootloader açık bırakılıyor çoğunlukla ya da yla da bakabilirsiniz bootloader unlock(yani bootloader kilitli değil açılmış demek) yazıyorsa sertifikasız olur dediğim gibi root atmanız ve play integrity fix modülü yüklemeniz gerek

Oyla:

Beyty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Beytullah
Cihazım
Redmi Note10 5g
Konular
1

Bu uygulamalardan biriyle play interity testi başlatın test sonucu muhtemelen başarısız olacak çözüm olarak bootloader kilitli değilse rootlayıp play integrity fix yüklenmesi gerekiyor yoksa sertifika görünmez yurtdışı imei atılmış cihazsa bootloader açık bırakılıyor çoğunlukla ya da yla da bakabilirsiniz bootloader unlock(yani bootloader kilitli değil açılmış demek) yazıyorsa sertifikasız olur dediğim gibi root atmanız ve play integrity fix modülü yüklemeniz gerek
Hocam playstore giremiyorum.Uygulamaları nasıl yükleyeceğim.Evet hocam cihaz yurtdışı cihazı IMEI atıldı, atıldıktan 2 hafta sonra bu şekilde oldu .

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Hocam playstore giremiyorum.Uygulamaları nasıl yükleyeceğim.Evet hocam cihaz yurtdışı cihazı IMEI atıldı, atıldıktan 2 hafta sonra bu şekilde oldu .
Bootloader kilidini açmışlar belli ki imei atıldığı için muhtemelen. Apatch ya da magisk gibi uygulamayla root atıp play integrity fix yükleyin ya da imei silinmesi riskini göze alıp bootloader kilitleyin ama imei silinir bilginiz olsun yine de emin olmak için bu uygulamayı indirip cihaz durumuna bakın bootloader unlock ya da başka birşey yazıyor mu diye.Play store'a gerek yok bunun için(:

Oyla:

Beyty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Beytullah
Cihazım
Redmi Note10 5g
Konular
1
Bootloader kilidini açmışlar belli ki imei atıldığı için muhtemelen. Apatch ya da magisk gibi uygulamayla root atıp play integrity fix yükleyin ya da imei silinmesi riskini göze alıp bootloader kilitleyin ama imei silinir bilginiz olsun yine de emin olmak için bu uygulamayı indirip cihaz durumuna bakın bootloader unlock ya da başka birşey yazıyor mu diye.Play store'a gerek yok bunun için(:
Kilitli yazıyor hocam.Acaba IMEI atarken sorun olmuş olabilir mi?

Ekli dosyalar

• IMG-20240128-WA0009.jpg
    IMG-20240128-WA0009.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 13
Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Kilitli yazıyor hocam.Acaba IMEI atarken sorun olmuş olabilir mi?
Attınız resimde unlocked yani kilitli değil, kilit açılmış diye gösteriyor ya bootloader kilitlemeniz ama imei silinir ya da root atıp modül yüklemeniz gerek

Oyla:

Beyty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Beytullah
Cihazım
Redmi Note10 5g
Konular
1
Attınız resimde unlocked yani kilitli değil, kilit açılmış diye gösteriyor ya bootloader kilitlemeniz ama imei silinir ya da root atıp modül yüklemeniz gerek
Bootloader kilitlersem sertifika hatası düzelir mi? Ya da root atmam herhangi bir sıkıntı çıkarır mı?

Oyla:
Üst Alt