Oyun Play Oyunlar

Turquality

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
53
Daha öncesinde hiç aklıma gelmemişti, Play Store'da birinin yazdığı yorumdan dolayı merak ettim. Adam kasılmış hesabının kaybolmasıyla ilgili yakınıyordu.Mesela ben 15 levelim, Play Oyunlar’da level atlamamız ne fayda sağlıyor?

Turquality

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
53
Kurulu bile değil :)
Bu tür şeyleri bilmediğim için soruyorum. Oyunları oynarken silip yeniden yüklediğin zaman eski hesabımla oynayabilmen sorun olmuyor mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kurulu bile değil :)
Bu tür şeyleri bilmediğim için soruyorum. Oyunları oynarken silip yeniden yüklediğin zaman eski hesabımla oynayabilmen sorun olmuyor mu?

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben zaten çok oyun oynamıyorum Flappy Bird, Super Hexagon bu ikisi markette yok artık geriye kalanlar CODM, PUBGM, Mobile Legends hepsi Facebook ile bağlı durumda son olarak Tunnel Rush var bu da Titanium Backup ile yedek alıyorum.
Play Oyunlar neden yok derseniz Google uygulamaları arkada sürekli çalışıyor o yüzden sevmiyorum Google uygulamalarını.

Ama sorduğunuz sorunun cevabını bilmiyorum. En son hesap üzerinden başarımları filan açıyordu oyunda birşeyler yaptıkça ama şu anda durum nedir bilmiyorum :D

Üst Alt