Rehber Play Intergrity Fix "pif.json" Hatası (Sertifikası olduğu halde Netflix İndiremeyenler Buraya)

vtechno

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
Paylasim icin tesekkrler. Bende arastiriyorum bunu ama birturlu sonuc elde edemedim. Bende pif.json da yok söz konusu klasörde. :(

22111317PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SelimAK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim AK
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Paramedik
Konular
39
Paylasim icin tesekkrler. Bende arastiriyorum bunu ama birturlu sonuc elde edemedim. Bende pif.json da yok söz konusu klasörde. :(

22111317PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yukarıdaki işlemi denediniz mi?

huran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
mi 9 lite
Konular
0
Hocam sizden ricam mevcutta bulunan modülü kaldırıp Play Store verilerini silin. Verileri silme işlemi yaptıktan sonra Play Store güncellemesini de kaldırın. Kaldırdıktan sonra Play Store'a bir kez girin. Daha sonra cihazı yeniden başlatıp aşağıda verdiğim modülü kurun. Tekrar Play Store verilerini temizleyip mağazaya girin. Sertifikayı göremeyeceksiniz, çıkıp tekrar girdiğinizde sertifika ve Netflix düzelmiş olacaktır.
Akşamdan telefonu açıp kapayınca kendiliğinden düzeldi hocam, aynen dediğiniz gibi yapmıştım, sanırım kafa gidip geliyor telefonun arada bi, teşekkür ederim yardımınız için

SelimAK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim AK
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Paramedik
Konular
39
Akşamdan telefonu açıp kapayınca kendiliğinden düzeldi hocam, aynen dediğiniz gibi yapmıştım, sanırım kafa gidip geliyor telefonun arada bi, teşekkür ederim yardımınız için
Rica ederim hocam

SelimAK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim AK
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Paramedik
Konular
39
Bu işlemlerden sonra yada birkaç gün sonra yine sertifikası olduğu halde Netflix tarzı uygulamaları yüklemeyenler bu konudaki APP'i kursun. Normalde XiaomiEU rom içinmiş ancak benim GLOBAL 14 sürümümde sorunumu düzeltti. Sorumluluk tamamen sizdedir.

furkandesu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
M2101K6P
Konular
4
hocam bende başta düzgün çalışıyordu fakat yine bozuldu konunuza denk geldim ama sorunum farklı ben de pif.json dosyası oluşturulmuyor bunu da bir türlü çözemedim bu konu hakkında fikriniz var mı cts onayı almıyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

SelimAK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim AK
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Paramedik
Konular
39
hocam bende başta düzgün çalışıyordu fakat yine bozuldu konunuza denk geldim ama sorunum farklı ben de pif.json dosyası oluşturulmuyor bunu da bir türlü çözemedim bu konu hakkında fikriniz var mı cts onayı almıyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam o dosyanın tamamen sistemde olmaması gerekiyor, silin onu komple. Olmazsa ben size pif.json atarım onu oraya kopyalarsınız.

Üst Alt