Rom Pixel experience yuklenmiyor!

semihsezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 6
Konular
4
hocam ben de denedim bi türlü başaramadım official olan romları yüklemeyi. en sonunda marco diye bi elemanın picsel in experience romunu kurdumayı denedim saniyesinde kurdu. rom gayet akıcı ve güzel. unofficial yazıyo ama official olan da ne akdar official olduğu tartışılır. sonuçta birileirnin yaptığı romlar bunlar beyler. kasmaya gerek yok. kurun unofficial olanlardan birini geçin.

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam pixel rom AOSP romlar arasında en çok sevdiğim romdur stabillik konusunda iyidir kurabilirsiniz
Plus Edition sürümünü öneriyorum.
Hocam 1 hafta önce pixel rom kurdum cihazım redmi note 8.Bu aralar şebeke çekmemeye başladı arayanlar ulaşamıyomuş.Bende telefonu kapatıyorum açıyorum düzeliyor 1-2 saat sonra tekrardan şebeke sorunu yaşıyorum problem nedir bir çözümü var mı ?

semihsezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 6
Konular
4
Hocam 1 hafta önce pixel rom kurdum cihazım redmi note 8.Bu aralar şebeke çekmemeye başladı arayanlar ulaşamıyomuş.Bende telefonu kapatıyorum açıyorum düzeliyor 1-2 saat sonra tekrardan şebeke sorunu yaşıyorum problem nedir bir çözümü var mı ?
mi9t var bende. böyle bi sıkıntı yok bende

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Hocam Pixel romu yüklemeden önce 4 wipe yapin daha sonra en güncel firmware yi indirip kurun daha sonra romu kurun sonra size sistemi yeniden başlat diyecek ve TWRP yüklü olarak başlasın mi diye soracak işte orada YUKLEME kısmına basarak devam edin ve sistem yeniden başlicak fastboot menüsüne atmaması lazım ben kurana dek tam 3-4 kez fastboot menüsünde kaldım birde bende fastboot menüsünden sonra twrp de kilitlendi daha doğrusu ekran basmamaya başladı başka romda yukleyemedim mecburen Mi flash ile orjinal rom yükleyip tekrar twrp kurup tekrar tekrar denedim en sonunda bu şekilde çözüme kavuştum önemli kritik nokta TWRP kısmında sistemi yeniden başlatırken Yükleme kısmına basarak sistemi başlatmak güncel firmware de önemli tabi

Mi 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mmkekec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nougat
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Wipe yaparken sistem i işaretleme. Yani sistemi silme. Yükleme yapılırken doğru cihaz olduğunu anlamak için yeni rom sistemi sorguluyor bulamayınca hata veriyor. Yükleme yaparken zaten kendi sistemi temizleyip öyle yükler.

aykut025

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aykut
Cihazım
Mi6x
Meslek
Güvenlik
Konular
4
ben mi6x e kurdum wipe vs hepsini ugladım ekran açılıyor beyaz ekranda alttaki çizgi ilerliyor fakat açılmıyor beyaz ekranı geçip kurulum ekranı gelmiyor

unsalpolat101

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ünsal
Cihazım
Mi9
Konular
0
Fw kurmadan kesinlikle kuramazsın cihazına uygun son fwyi kur kurulumu öyle yap fastboota atma sebebi zaten bu

Üst Alt