Yardım Pixel Experience rom şarj sorunu

dejawuuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Meşe
Cihazım
Mi 6x
Konular
3
Cihazıma pixel Experience rom kurdum ama ekran süresi çok az alabiliyorum. Bir çözümü var mı acaba en fazla 4- 4.5 saat ekran süresi alıyorum ve pil tasarrufu açık

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
Hocam temiz kurulum yaptığınıza emin misiniz ? Bende aynı romu kullanıyorum güç tasarrufsuz 6 saat alıyorum ortalama. Tasarufla 8 saati gördüğüm oldu

dejawuuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Meşe
Cihazım
Mi 6x
Konular
3
Hocam temiz kurulum yaptığınıza emin misiniz ? Bende aynı romu kullanıyorum güç tasarrufsuz 6 saat alıyorum ortalama. Tasarufla 8 saati gördüğüm oldu
Hocam format data yaptım wipe yaptım her şeyi başka yapmam gereken bir şey var mıydı. Bir de bu sürümde kullanılan kamera uygulaması nasıl siz gcam falan yüklediniz mi varsa link atar mısınız

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
Hocam format data yaptım wipe yaptım her şeyi başka yapmam gereken bir şey var mıydı. Bir de bu sürümde kullanılan kamera uygulaması nasıl siz gcam falan yüklediniz mi varsa link atar mısınız
Öncelikle TWRP sürmünün 3.3.1 olması gerek en az. Ve Factory Reset and Format Data yaptıktan sonra reboot recovery demen gerek direk yazılımı kurarsan açılmayabilir. Tekrar recovery girdikten sonra telefonu bilgisayara bağlayıp rom klasörünü atıp kurulum yapınca cihaz hazır olur. Bunları denemeni tavsiye ederim. Ben yaptım gayet verimli ve performanslı oldu.

Gcam kullanıyorum. Ara sıra gece modunda takılı kalsa da Gcami bir kaç kez kapatıp açınca tekrar kendine geliyor. O da Pixelexperiencenin beta sürümünde olmasından kaynaklı diye düşünüyorum. Linki aşağı bıraktım. İyi forumlar :)

GCAM Link :

Osman Feza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman Feza
Cihazım
Mi 6x
Konular
0

bende beta 11 deyim, üst linkteki gcam kasmadan donmadan çalışıyor. denemenizi tavsiye ederim.

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
Teşekürler hocam link için :) denicem

bende beta 11 deyim, üst linkteki gcam kasmadan donmadan çalışıyor. denemenizi tavsiye ederim.

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
PixelExperince Şubat Romu ekran açık ve bekleme şarj süresi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210222-132734.png
    Screenshot_20210222-132734.png
    130,3 KB · Görüntüleme: 27

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
hocam pixel experince beta geçmeye değer mi ?
Ben kullanırken keyif alıyorum hocam. Bir bug da görmedim. Eğer MIUI arayüzünden başka bir arayüz denemek yada kullanmak isterseniz en optimize ve en stabil romlardan birisi olan Pixelexperience geçmeye değer

Üst Alt