Rom Pixel experience rom mi note 3

dnzgndz93

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz Gündüz
Cihazım
Değişir :)
Konular
5
Teşekkürler. Fakat miui 10 eu 10.3.2 gibi bir versiyon var şu an hali hazırda. Onun üstüne kuramadım. Daha önce kurdum ben bu pixeli fakat 500 mb lık bir firmware kurdum üstüne pixeli kurdum. Onda gcam yoktu ve magisk de yapamadım pixel experience e. Magisk ve gcam olmadığı için silip tekrar eu rom 10.3.2 gcamli olanı kurdum. Bugün onun üstüne kurmaya çalıştım hata verdi. Cihaz mi note 3
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben jason'ın yaptığı pixel caf edition'u kurdum. neyin üstüne kurdun dersen;

fw_jason_miui_MINote3_V10.3.1.0.OCHCNXM_4cac99ebc8_8.1 (1).zip

şöyle bir firmware vermiş. ilk bunu kurdum sonra üstüne pixel experience kurdum. fakat magisk ve gcam olaylarını yapamadığım için silmek durumunda kaldım. inanılmaz görselleri ve hızlılığı olan bir rom aslında. ama işte yine de gcam ağır bastı..

kurduğum pixel versiyonu da: PixelExperience_caf_jason-9.0-20190511-1210-OFFICIAL

cihazım mi note 3
Eu 10.3.2 demişsiniz ama stabilde şuan son sürüm 10.3.1 değil mi?
Ayrıca ben 2 hafta önce bu pixel romu indirdim ama firmware dosyasi nedir nereden iner diye çözüm bulamadığım için kuramadım.

refikcelti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
12
mail adresini yaz istersen we trransferden yollayayım

dnzgndz93

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz Gündüz
Cihazım
Değişir :)
Konular
5
mail adresini yaz istersen we trransferden yollayayım
Buradan cevap vermeniz dosyayı paylaşmanız daha mantıklı çünkü bu site ve başlık altında çözüm ararken ayrı bir noktada devam etmek uygun olmayacağını ve çözümden bu başlıkta diğer arkadaslarinda faydalanabilmesi için buradan devam edelim.
Teşekkürler

Üst Alt