Yardım Pixel Experience Rom Kamera Kalibrasyon Hatası

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Arkadaşlar denemek için pixel experience rom yükledim mi 9t cihazıma ama bir türlü wifime bağlanamadım. Sürekli bu başlıktaki hatayı veriyor. Çözümü var mıdır bunun?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Firmware yüklediniz mi?

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Format data değil rom kaynaklı olabilir.
10 sürümünü de yükledim aynı plus da aynı anlamadım. Firmware hatalı mı yükledim bilmiyorum. Önce twrp girdim format data attım. Daha sonra tekrar başlattım. 4 wipe yaptım. Firmware yükledim. Tekrardan format data ve aynı işlemleri yaptım ve romu yükledim

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
10 sürümünü de yükledim aynı plus da aynı anlamadım. Firmware hatalı mı yükledim bilmiyorum. Önce twrp girdim format data attım. Daha sonra tekrar başlattım. 4 wipe yaptım. Firmware yükledim. Tekrardan format data ve aynı işlemleri yaptım ve romu yükledim
Öncelikle Wipe Cache Data Dalvik System seçip silin sonrasında wipe Format Data yapın reboot recovery deyin, system derseniz bootloop'a düşer. twrp yeniden başladığında önce fw sonra rom kurun.

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Öncelikle Wipe Cache Data Dalvik System seçip silin sonrasında wipe Format Data yapın reboot recovery deyin, system derseniz bootloop'a düşer. twrp yeniden başladığında önce fw sonra rom kurun.
Tamam yarın deneyeceğim tekrardan bakalım romu beğendim çünkü kullanmak istiyorum

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Hocam o problemi çözdüm ağlar kısmında gizli seçeneği varmış onu seçtim bağlandı. Ama şimdi de Pixel Experience romda kamera kalibrasyonu sorunu yaşıyorum. Bir türlü bu romda mi 9t nin pop up kamerası çalışmıyor. Kalibrasyon sağlanamadı uyarısı alıyorum. Hem orangefox twrp ile hem de bilgisayardan adb ile güncel cihazımın persistini flashladım. Diğer konulardaki twrp leri ve persist dosyalarını da denedim ama yok yine çalışmıyor. Yardımcı olabilecek biri var mı?

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Hocam o twrp yi denedim ama persist dosyası atamıyorum cihaza gözükmüyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu sensörler ve kamera sorununu çözsem bu romda kalmayı düşünüyorum. Baya beğendim ama düzeltemedim bir türlü.

Üst Alt