Yardım Pixel experience rom indiremiyorum

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Resurrection Remix 8.5.9
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Selam dostlar. Biraz beni utandıran bir konu ama olsun. Ya cahilliğimden dolayı ya da bir sorundan dolayı pixel experience sitesinden her ne kadar download kısmına bassam da hiç bir şekilde indirme yapmıyor hangi link olduğu farketmeksizin. Chromedan denedim olmadı Mozilladan denedim ondan da olmadı.Bu çözüm yolu var mıdır acaba?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200901-012305052.jpg
    Screenshot_20200901-012305052.jpg
    287 KB · Görüntüleme: 21

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
Selam dostlar. Biraz beni utandıran bir konu ama olsun. Ya cahilliğimden dolayı ya da bir sorundan dolayı pixel experience sitesinden her ne kadar download kısmına bassam da hiç bir şekilde indirme yapmıyor hangi link olduğu farketmeksizin. Chromedan denedim olmadı Mozilladan denedim ondan da olmadı.Bu çözüm yolu var mıdır acaba?
Chrome da herhangi bir sıkıntı yok. Tarayıcınızın verilerini temizleyip öyle deneyin

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Chrome da herhangi bir sıkıntı yok. Tarayıcınızın verilerini temizleyip öyle deneyin

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok hocam hiç bir şekilde indirmiyor. Siz de denediniz mi acaba?

Oyla:

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Sanki link pasif gibi duruyor görselde gördüğüm kadarıyla bende kontrol edeyim.

Oyla:

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Bir sıkıntı görünmüyor hocam.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam tıklayınca indiriyor mu acaba? Google Chrome, Mozilla, Opera ve mi tarayıcı hiç biri ise yaramadı... Şimdi de puffin deniyorum umarım bunda olur.

Edit 1:şükür sonunda oldu. Puffin ise yaradı beyler. Hepinize yardımlarınız için teşekkürler.

Edit 2: Gerçi şu anda puffin herhangi bir indirme yapmıyor indiriyor diyor ama hiç bir ilerleme yok...

Edit 3: Şu an dosyayı Puffin üzerinden Google drivea atmaya çalışıyorum oradan indireceğim inşallah...

Edit 4: Başarıyla Google drive'a atmayı başardım ama... Bu sefer de Google drive üzerinden indiremiyorum. Gerçi drive üzerinden hiç bir şey indiremiyorum. Ne kadar sıkıntı is oldu bu böyle be

Son düzenleme:
Oyla:

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Hocam tıklayınca indiriyor mu acaba? Google Chrome, Mozilla, Opera ve mi tarayıcı hiç biri ise yaramadı... Şimdi de puffin deniyorum umarım bunda olur.

Edit 1:şükür sonunda oldu. Puffin ise yaradı beyler. Hepinize yardımlarınız için teşekkürler.

Edit 2: Gerçi şu anda puffin herhangi bir indirme yapmıyor indiriyor diyor ama hiç bir ilerleme yok...

Edit 3: Şu an dosyayı Puffin üzerinden Google drivea atmaya çalışıyorum oradan indireceğim inşallah...

Kusura bakmayın rom işleriyle uğraştığım için telefondan girip kontrol edemedim şuan açıldı cihaz kontrol ettim indiriyor hocam o konuda bir sıkıntı yok chrome verilerini vs temizleyerek yada güncellemelerini kaldırıp tekrar kurarak daha sonra denermisiniz tekrardan.

Oyla:
Üst Alt