Mod Pixel Experience İçin Google Camera

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Arkadaşlar Pixel Experience kurdum fakat eski bir sürüm var galiba. Gece modu, manuel ayarlar falan hiçbir şey yok. Miui uygulaması daha iyiydi sanki. Yeni bir sürüm var mı Pixel Experience ile uyumlu? Bir de internetten fotoğraf örneklerine bakıyorum, insanlar çok güzel fotoğraflar çekiyorlar ben bir türlü o kaliteye ulaşamıyorum. Neden?

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17

Burda rp1 olanlar yani razorphone 1 olanlar mi5s ile çalışıyor. Ama versiyonu 6 dsn düşük olanlar mi5s için daha iyidir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Arkadaşlar Pixel Experience kurdum fakat eski bir sürüm var galiba. Gece modu, manuel ayarlar falan hiçbir şey yok. Miui uygulaması daha iyiydi sanki. Yeni bir sürüm var mı Pixel Experience ile uyumlu? Bir de internetten fotoğraf örneklerine bakıyorum, insanlar çok güzel fotoğraflar çekiyorlar ben bir türlü o kaliteye ulaşamıyorum. Neden?
Siz kendiniz söylemişsiniz miui daha iyiydi diye. Son geliştirilen android 9 uyumlu apklar da kusursuz çalışıyor. Yükleyin en son eu beta romu, siz de güzel fotoğraflar çekin.

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Siz kendiniz söylemişsiniz miui daha iyiydi diye. Son geliştirilen android 9 uyumlu apklar da kusursuz çalışıyor. Yükleyin en son eu beta romu, siz de güzel fotoğraflar çekin.

Herkes Google Camera'yı övdü, ben de geçtim. Fakat tamamen otomatik bir kamera uygulaması. EU Beta kullanıyordum fakat bekleme modunda çok pil yiyordu. Nereden indirebilirim son sürümü?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Daha evvel kullandığınız romu bilmiyorum, cihazdan cihaza farklılık ta gösterebilir ama bizzat kendi deneyimlerim ve bir çok kullanıcının tecrübeleri çerçevesinde iyi bir batarya performansı verdiğini söyleyebilirim.
Buyrun link...

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25