Haber Pixel 8a yuvarlak tasarımıyla görüntülendi.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 265308
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 311
Google, made by Google etkinliği kapsamında pixel 8 serisini tanıtacak. Sürpriz bir sızıntıyla, pixel 8A'nın gerçek görüntüsü ortaya çıktı. Pixel 8a, kare ve çıkıntılı bir kamera modülüne sahip olacak. Tasarımda önemli değişiklikler bekleniyor. Ayrıca, çerçeveler daha kalın görünüyor ve ekrana gömülü bir selfie kamerası bulunuyor. Pixel 8A'nın gücünü tensor G3 yonga setinden alması bekleniyor.
Yuvarlak tasarımlı Google pixel 8A ortaya çıktı.
Pixel 8A'nın önümüzdeki yıl haziran ayında düzenlenecek I/O 2023 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Lansmana uzun bir süre olmasına rağmen, bir dizi görüntü sosyal medyaya düştü. Fotoğraflar, önceki pixel a modellerine kıyasla tasarımda önemli değişiklikler olacağını ortaya koydu.
Pixel 8a; pixel 6 ve pixel 7'nin tasarımlarını anımsatan kare ve çıkıntılı bir kamera modülüne yer veriyor. Sızdırılan model mavi renk seçeneğini gösteriyorken, önceki modellere kıyasla oldukça yuvarlak bir kasaya sahip.
Sızdırılan görüntüler pixel 8A ekranının nasıl olacağını da gösteriyor. Çerçeveler önceki Pixel'lere göre daha kalın gibi duruyor. Ayrıca ön tarafında ise ekrana gömülü bir selfie kamerasının yer aldığını da görüyoruz.
Fotoğraflardan elde edilen diğer ayrıntılar pixel 8A'nın tensor G3 yonga setinden gücünü alacağına işaret ediyor. Bu çipin, 4 Ekim'de düzenlenecek lansmanda tanıtılacak pixel 8 ve 8 Pro'da da yer alması bekleniyor. Resmi olarak piyasaya sürülmesine epey bir zaman olsa da, ilk sızıntılar Google'ın yeni orta sınıf cihazından neler bekleyebileceğine dair ipucu sağlıyor. Bu görüntülerin onaylanmadığını, bu yüzden kalın çerçeve ve yuvarlak kenarların değişebileceğini unutmamak lazım.
Pixel 8A sızdırılan görüntü ise şöyle.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Açıkçası ben beğenmedim HTC'nin eski telefonları gibi durmuş.
Sizin yorumlarınızı merak ediyorum.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Tasarım hoş ama işlemci düşündürdü, işlemci detayları yayınlandımı?

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Tasarım hoş ama işlemci düşündürdü, işlemci detayları yayınlandımı?
Geekbench listesine göre, “Akita” kod adlı Google Pixel 8a, düşük saat hızına sahip bir Tensor G3 yonga seti ve Mali-G715 GPU ile güçlendirilmiş. Bu yeni model, işlemcinin ana çekirdek hızının 2,9 GHz ve verimli çekirdek hızının 1,7 GHz olduğu bir 1+4+4 küme yapılandırması kullanıyor. Bu düzenleme, cihazın dengeli bir performans ve verimlilik deneyimi sunmayı amaçlıyorGoogle Pixel 8a’nın aynı zamanda kesintisiz çoklu görev ve üstün uygulama performansı sunmak üzere 8 GB’a kadar RAM ile donatılması bekleniyor. Ayrıca, yakında çıkacak olan Android 14 işletim sistemini kutudan çıkar çıkmaz çalıştırarak kullanıcılara en son Android sürümü deneyimini sunacak
hocam ben tasarimi sevemedim

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Geekbench listesine göre, “Akita” kod adlı Google Pixel 8a, düşük saat hızına sahip bir Tensor G3 yonga seti ve Mali-G715 GPU ile güçlendirilmiş. Bu yeni model, işlemcinin ana çekirdek hızının 2,9 GHz ve verimli çekirdek hızının 1,7 GHz olduğu bir 1+4+4 küme yapılandırması kullanıyor. Bu düzenleme, cihazın dengeli bir performans ve verimlilik deneyimi sunmayı amaçlıyorGoogle Pixel 8a’nın aynı zamanda kesintisiz çoklu görev ve üstün uygulama performansı sunmak üzere 8 GB’a kadar RAM ile donatılması bekleniyor. Ayrıca, yakında çıkacak olan Android 14 işletim sistemini kutudan çıkar çıkmaz çalıştırarak kullanıcılara en son Android sürümü deneyimini sunacak
hocam ben tasarimi sevemedim
Evet tasarım garip ama alışıla gelmemisi severim ben 🤣 işlemci bi düşündürdü beni zaten kayıtta yapılmaz almam ben bu cihazi

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Komple dizayn eksi ne yazık ki, hiç beğenemedim. İşlemci iyi olsa ne yazar zaten, insan içine sinmediği beğenemediği bir cihazı sırf üst segment bir işlemci var diye almaz zannediyorum.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Komple dizayn eksi ne yazık ki, hiç beğenemedim. İşlemci iyi olsa ne yazar zaten, insan içine sinmediği beğenemediği bir cihazı sırf üst segment bir işlemci var diye almaz zannediyorum.
Kesinlikle zaten HTC nin o eski yuvarlak tasarımından çalınmış gibi duruyor

Üst Alt