Yardım Pixcel expirience hk.

İbrahim kavak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Poco X3 (Karna)
Konular
34
Pixcel expirience plus rom kullanmak istiyorum fakat kurduğumda fark ettim ki işlevsel bir dosya yöneticisi yok müzik uygulaması yok galerisi yok ve en önemlisi gcam çalışmıyor çalışıyor fakat renkleri yeşil çekiyor o romu tercih etme sebebim hem stabil hemde şarj konusunda çok başarılı miui arayüzü güzel fakat WhatsApptan gelen bildirimlerde ya ses gelmiyor yada mesaj ben WhatsAppa girince geliyor ve şarjı beni pek tatmin etmiyor size sormak istediğim şu pixcel expiriencede kamerayı ve diğer sorunlarım için ne yapabilirim?
Cihaz; Mi 8 Lite

Son düzenleme:

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Niye, ben İnsan değilmiyim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Yok hocam o ne demek. Mahcup oldum bak size karşı şimdi. Siz Eu betayı çok seviyorsunuz ya farklı rom denemenize şaşırdım sadece angel~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde ben bu pixell exprence ı denedim hiç sevemedim açıkça söylemek istiyorum

Oyla:

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
AOSP candır... Pixelrom kullanıyorım.. android 10... Can sıkmayacak mevcut evet ama akıyor be kardeşimm...galeri olarak google fotoğraflar dosya yöneticisi olarakra xplore kullanıyorum.. ikiside brni tatmin ediyor...

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yok hocam o ne demek. Mahcup oldum bak size karşı şimdi. Siz Eu betayı çok seviyorsunuz ya farklı rom denemenize şaşırdım sadece angel~~
Estağfurullah hocam... EU Beta bitmeyecek gibi görünen Aşkım... Son zamanlarda Greeshan Kararlı Miui11, Prizrak adlı geliştiricinin Mi Fan romunu, MiuiMix romu, Mi Room u denedim ve EU Beta ya döndüm her seferinde

Oyla:

emrebzk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
civil aviation
Konular
5
Hocam şarj konusuna bir şey diyemiyorum, Size en uygun olan romu bulmaya çalışın... WhatsApp konusunda bende de durum aynı, son 4-6 haftadır, değişik Miui bazlı romlar denedim, hepsinde aynı... Sırf bu bildirim nedeniyle bende AOSP Rom denemek istiyorum ama hepsinde ufak tefek sorunlar mevcut, o nedenle yine en iyisi Miui ve tabiki EU Beta

Skorpi hocam. Batarya konusunda sağlam, temiz kerneller mevcut. Costum normların açığını gayet güzel kapatıyor.

Oyla:

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Estağfurullah hocam... EU Beta bitmeyecek gibi görünen Aşkım... Son zamanlarda Greeshan Kararlı Miui11, Prizrak adlı geliştiricinin Mi Fan romunu, MiuiMix romu, Mi Room u denedim ve EU Beta ya döndüm her seferinde

Hocam bende masik x denedim. Mi room pixell ve daha fazlası. Ama Global Xiaomi romuna en çok benzeyen ve en tutarlı rom Eu bencede.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam. Batarya konusunda sağlam, temiz kerneller mevcut. Costum normların açığını gayet güzel kapatıyor.
Benim Batarya sorunum yok, Xiaomi ler in içinde en büyük bataryaya sahip cihazım

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam bende masik x denedim. Mi room pixell ve daha fazlası. Ama Global Xiaomi romuna en çok benzeyen ve en tutarlı rom Eu bencede.
Herkes, her romu bizzat kendi denemeli, sonra nasılsa, EU ya dönecekler... Bazıları da bu adam niye Eu Beta diyor durmadan, şimdi anladım diyecekler

Oyla:

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Herkes, her romu bizzat kendi denemeli, sonra nasılsa, EU ya dönecekler... Bazıları da bu adam niye Eu Beta diyor durmadan, şimdi anladım diyecekler

Haklısınız tabi hocam ama zevkler ve renkler tartışılmaz angel~~

Oyla:
Üst Alt