aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
o soylediginide yapıyorum aynı yine
tamam ben konuya dahil ettim tüm hataları anlasılan temizle alanı komple sıkıntılı ne yaparsan yap olmuyor neyse beta yapcak bişi yok illaki düzeltilecek bunlar

troll1078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
Redmi Not 9 Pro
Konular
0
o soylediginide yapıyorum aynı yine
sanırım sorun recoverylerin veri silme komutlarıyla alakalı galiba çunku android 10 un sistemi çok farklı ve şuana kadar twrp kararlı surumunun de halen çıkmama sebebide budur heralde

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
sanırım sorun recoverylerin veri silme komutlarıyla alakalı galiba çunku android 10 un sistemi çok farklı ve şuana kadar twrp kararlı surumunun de halen çıkmama sebebide budur heralde
aynen dedğiniz gibi hocam katılıyorum size yapcak bişi yok insallah kararlı bir sürüm yayınlarlar twrp olarak bekliyoz bakalım şimdilik tek yaptığımız bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Soruya net cevap verilmemiş gibi, Mi Globe rom kurulabiliyor mu deneyen var mı?
mi globe rom denendi kuruluyor hata vermiyor cihaz açılıyor tek sıkıntı temizle kısmı buglu direk instal deyip kurmanız lazım yada format daat yapcaksanız hafıza kartı felan kullanmanız lazım

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Arkadaşlar magisk bu twrp den nasıl kaldırılıyor.

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
aynen dedğiniz gibi hocam katılıyorum size yapcak bişi yok insallah kararlı bir sürüm yayınlarlar twrp olarak bekliyoz bakalım şimdilik tek yaptığımız bu

mi globe rom denendi kuruluyor hata vermiyor cihaz açılıyor tek sıkıntı temizle kısmı buglu direk instal deyip kurmanız lazım yada format daat yapcaksanız hafıza kartı felan kullanmanız lazım
Vaay bu güzel haber işte. Temizle kısmı sorun değil. Bir hard resete bakar. Zaten kurulumla alakalı değil romun içindeki bir programın sorunu.
Mi Globe kuruluyorsa twrp artık olmuş demektir.
Sizmi denediniz bilmiyorum deneyen her kimse teşekkürler. Aslında miui12 den dönmeyi düşünmüyordum ama şimdi mi Globe için dönülür, işten sonra bir operasyon yapacaz artık. :)

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Vaay bu güzel haber işte. Temizle kısmı sorun değil. Bir hard resete bakar. Zaten kurulumla alakalı değil romun içindeki bir programın sorunu.
Mi Globe kuruluyorsa twrp artık olmuş demektir.
Sizmi denediniz bilmiyorum deneyen her kimse teşekkürler. Aslında miui12 den dönmeyi düşünmüyordum ama şimdi mi Globe için dönülür, işten sonra bir operasyon yapacaz artık. :)
ben mi globe roma geçtim suan bu romu deniyorum sitede 1.0.5 sürümü vardı onu indrip kurdum otadan 1.0.7 geldi onu indirdim onuda update olarak kurdum suan için iyi gibi duruyor rom bakalım

Arkadaşlar magisk bu twrp den nasıl kaldırılıyor.
hocam basit araçlar kısmından unroot magic var ona tıklayınca komple siliyor

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Önceki uydurma pbrp de sorunsuz yedek almıştım şimdi resmi sürümde yedek almaya çalıştığımda unable to locate super_image mount hatası veriyor karşılaşan var mı?

Üst Alt