Yigitkus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yigitkus
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Vayy, bu güzel olmuş.arayüzü ve hızı da çok iyi.emeğine sağlık kardeşim.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Vayy, bu güzel olmuş.arayüzü ve hızı da çok iyi.emeğine sağlık kardeşim.
Aynen hocam gördüğünüz karsılastıgınız sorun olursa mutlaka bildirin hocam ona göre konuya dahil edelim mevcut hataları

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Twrp açılışta şifre istiyor mu ?
Twrp açılırken eski versiyon gibi geç açılıyor mu ?
Rom kurarken error 7 hatası veriyor mu ?

Deneyen arkadaşlar dönüş yaparsa sevinirim.
Hocam bende ekran şifresi var ve evet açılışta şifre istiyor ama ekran kilidi olmayan birinden istermi bilmiyorum açılışta çok hızlı eski versiyon gibi geç açılmıyor rom denedim format data yaptıktan sonra bende error 7 hatası vermedi cihaz joyeuse bu arada zaten konuda belirttim test ettiğim özelliklerini

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam bende ekran şifresi var ve evet açılışta şifre istiyor ama ekran kilidi olmayan birinden istermi bilmiyorum açılışta çok hızlı eski versiyon gibi geç açılmıyor rom denedim format data yaptıktan sonra bende error 7 hatası vermedi cihaz joyeuse bu arada zaten konuda belirttim test ettiğim özelliklerini
Yorumunuz için Teşekkür ederim hocam.
Miatoll olduğu için bende curtuna modelinde deneyeceğim.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Yorumunuz için Teşekkür ederim hocam.
Miatoll olduğu için bende curtuna modelinde deneyeceğim.
Tabiki deneyin hocam ama unutmayın henüz beta aşamasında illaki ilerleyen süreçte official sürüm haline gelecektir resmi olarak çıkması sürekli güncelleme alacagı anlamına geliyor eger karşılastıgınız sorunlar olursa geri dönüş yaparsanız sevinirim en azından konuya dahil ederiz kuracak arkadaşlar ona göre kurarlar

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Tabiki deneyin hocam ama unutmayın henüz beta aşamasında illaki ilerleyen süreçte official sürüm haline gelecektir resmi olarak çıkması sürekli güncelleme alacagı anlamına geliyor eger karşılastıgınız sorunlar olursa geri dönüş yaparsanız sevinirim en azından konuya dahil ederiz kuracak arkadaşlar ona göre kurarlar
Tabii ki hocam gördüğüm sorun olursa iletirim benim için rom ve root sıkıntısız olsun yeter yedekleme ile falan uğraşmıyorum.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Tabii ki hocam gördüğüm sorun olursa iletirim benim için rom ve root sıkıntısız olsun yeter yedekleme ile falan uğraşmıyorum.
İlk test ettiğim magisk oldu kaldırma ve yeniden yükleme yaptım cihaz bootloba düşmedi ardından komple sistem yedeği aldım sonra sil bastan eu rom kurulumu yaptım cihaza format data yaptım ardından direk install deyip romu kurdum ardından direk magisk root yaptım sorunsuz kurulumu yaptı tabi bu cihazdan cihaza değişebilir bende sorun olmaz curtanada olabilir denemek lazım :)

hknyenign

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Rdmi note 9 Pro
Konular
0
İlk test ettiğim magisk oldu kaldırma ve yeniden yükleme yaptım cihaz bootloba düşmedi ardından komple sistem yedeği aldım sonra sil bastan eu rom kurulumu yaptım cihaza format data yaptım ardından direk install deyip romu kurdum ardından direk magisk root yaptım sorunsuz kurulumu yaptı tabi bu cihazdan cihaza değişebilir bende sorun olmaz curtanada olabilir denemek lazım :)

Bunu ben de denedim hocam, mevcut twrp üzerine bunu yükledim, ardından magisk yükledim ve sıkıntı olmadı.
Emeğinize sağlık...

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker