Piston 2 ve Piston 3 HK

xxSpecter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
RM 3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Merhabalar. Birkaç ay önce Piston 2 almıştım. Metal kısmı kulağımı acıtıyordu ve 15. dakikadan sonra işkenceye dönüşüyordu. Nedense bu sadece sol kulağımda oluyordu sağda problem yoktu. Kulak deliklerim sanırım orantısız.   :S 

Acaba Piston 3'de durum nasıl? Aynı sorun olur mu? Kullananlar bilgi verebilirse sevinirim. İyi forumlar.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
mesutkirac' Alıntı:
arkadaşlar orjinal kulaklık nasıl alabiliriz

Forumdaki Alışveriş bölümüne bakın lütfen. Orada birçok alternatif satıcı bulabilirsiniz.

Oyla:

R0dosto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sami
Konular
1
xxSpecter' Alıntı:
Merhabalar. Birkaç ay önce Piston 2 almıştım. Metal kısmı kulağımı acıtıyordu ve 15. dakikadan sonra işkenceye dönüşüyordu. Nedense bu sadece sol kulağımda oluyordu sağda problem yoktu. Kulak deliklerim sanırım orantısız.   :S 

Acaba Piston 3'de durum nasıl? Aynı sorun olur mu? Kullananlar bilgi verebilirse sevinirim. İyi forumlar.

aliexpressden aldığım ürün orjinal değildi ve aynı durum oluşmuştu.

daha sonra ibuygoudan sipariş ettim. herhangi bir sıkıntı çıkartmadı bana. Nereden temin ettiniz?

Oyla:

xxSpecter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
RM 3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
R0dosto' Alıntı:
xxSpecter' Alıntı:

aliexpressden aldığım ürün orjinal değildi ve aynı durum oluşmuştu.

daha sonra ibuygoudan sipariş ettim. herhangi bir sıkıntı çıkartmadı bana. Nereden temin ettiniz?

Nasıl yani? Orjinal olmayan kulağınızı acıtıp orjinal olmayan acıtmıyor muydu?

Sanalpazar'dan almıştım.

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
125
Ben kulağınızda bi orantısızlık var diye düşünüyordum ama üstteki yorumu görünce şaşırdım.
Bu arada bende piston basic, ve piston2 kulaklıklar var her ikisinden de memnunum herhangi bir sorunla karşılaşmadım..

Oyla:

Zizifos

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Servet
Cihazım
Mi 5
Konular
9
Ben de Piston 2 kullanıyorum ve aynı ağrı sorunu bende de mevcut. Resmi fan sitesinde de bu soruna birçok kişi değinmiş yani böyle bir sorun mevcut. 
Piston 3'ün tasarımı daha önce denediğim ve kulağa tam oturan Sony kulaklıklarla aynı. Yani Piston 3 ile sorun yaşamayacağınızı garanti edebilirim.

Oyla:

xxSpecter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
RM 3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zizifos' Alıntı:
Ben de Piston 2 kullanıyorum ve aynı ağrı sorunu bende de mevcut. Resmi fan sitesinde de bu soruna birçok kişi değinmiş yani böyle bir sorun mevcut. 
Piston 3'ün tasarımı daha önce denediğim ve kulağa tam oturan Sony kulaklıklarla aynı. Yani Piston 3 ile sorun yaşamayacağınızı garanti edebilirim.

Hocam o arka kısım Piston 2'deki gibi çok büyük. Yine aynı sorunu çıkarır gibime geliyor. Tabii denemeden bilmeyiz.

Oyla:

xxSpecter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
RM 3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
32
cantara' Alıntı:
Hocam eğer almayı düşünüyorsanız 1 haftalığına 3. nesil kulaklıklar için 3$'lık indirim geldi. Sadece bir hafta sürecek. Haber verirseniz özel mesajla kodu göndereyim :)
Hocam sorun yapmayacağını bilsem hemen sipariş vereceğim valla. Karar verirsem dönerim size hemen. Teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt