Yardım Ping Sorunu!?

efeoral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi Redmi 8A
Konular
2
Arkadaşlar merhaba,Xiaomi Redmi 8A model telefon kullanıyorum. Herkesinde oynadığı PUBG MOBILE oynuyorum. Bu telefonda Wi-Fi üzerinden oyun oynarken 180 ms altı pingleri zar zor görüyorum. İnternet kötü derseniz de farklı bir markanın cihazında 40 ms ile oynuyordum. Mobil veri iyi ama çok dalgalanma oluyor 40-100-300-60 gibi. Ben Wi-Fi kullanarak oyun oynamak istiyorum. O kadar araştırmama rağmen hala bir çözüm bulabilmiş değilim. Uçak modunu aç kapat net blocker vs. Kısacası beni bu sorundan kurtarın lütfen artık ağlıyorum :(.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Sim slotu değiştirmeyi denediniz mi? Bende öyle düzelmişti ; çok sıkıntılı bir sorun.

Saver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda Efe Kab
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
5
Arkadaşlar merhaba,Xiaomi Redmi 8A model telefon kullanıyorum. Herkesinde oynadığı PUBG MOBILE oynuyorum. Bu telefonda Wi-Fi üzerinden oyun oynarken 180 ms altı pingleri zar zor görüyorum. İnternet kötü derseniz de farklı bir markanın cihazında 40 ms ile oynuyordum. Mobil veri iyi ama çok dalgalanma oluyor 40-100-300-60 gibi. Ben Wi-Fi kullanarak oyun oynamak istiyorum. O kadar araştırmama rağmen hala bir çözüm bulabilmiş değilim. Uçak modunu aç kapat net blocker vs. Kısacası beni bu sorundan kurtarın lütfen artık ağlıyorum :(.
Hocam Wifi>Ek ayarlar>Trafik Modu>Ekstrem yapıp dener misiniz ben böyle çözdüm.

efeoral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi Redmi 8A
Konular
2
Üst Alt