• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.

Yardım Pil tüketim sorunu

hunter4191

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Samet Gürler
Cihazım
Mi note 3
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum 5 gündür mi note 3 kullanıcısıyım telefonunumum pil tüketimi çok çabuk bitiyor ilk aldığım gün %40 ile geldi hemen bitti ilk şarjı 9 saat şarj ettim ve kullandım ortalama 5 ile 6 saat ekran süresi alıyorum pil tasarruf modu açıkken bu arada telefonumu güncellemedim güncel sürümü yüklememin bir faydası olur mu ??

aziztezcan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Aziz Tezcan
Cihazım
Xiomi mi 6
Aynı durumdan muzdaribim bir sürü rom denedim sanırım bataryamdan kaynaklı(mi6

hunter4191

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Samet Gürler
Cihazım
Mi note 3
Acaba telefon yeni bir kaç doldur boşalttan sonra mı batarya tam performansı verir ???

ynsyns

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
156
yunus
Cihazım
Redmi Note 5
9 saat neden şarj ettin bilmiyorum ama kullanım istatistiklerini ve sürümün resmini atarsan daha iyi yardım ederler

hunter4191

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Samet Gürler
Cihazım
Mi note 3
9 saat neden şarj ettin bilmiyorum ama kullanım istatistiklerini ve sürümün resmini atarsan daha iyi yardım ederler
Hani derler ya telefonu alınca ilk şarjı 9 saat yapın bataryanız tam dolsun bende o maksatla yaptım

Mertuska

Xiaomi Mi5 sayesinde tekrardan Android meraklısı.
Yönetici
Destek Ekibi
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi5
Pil kismindan ss ler atarsanız konuyu görenler bilgi sahibi olabilir. Aksi taktirde güncelleme ise yarayabilir yanitiyla karşı karşıya kalırsınız.

Mi 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evrenosbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mehmet
Cihazım
zenfone 2
Kardeşim ilk önce şunu belirteyim elimde 3 adet mi note 3 telefon var. 9.4.1 sürümü kuruluyken şarjım çok iyi gidiyordu yeni güncelleme gelmiş güncelleyelim dedik güncelledik şarjımın daha az gittigini hatta günü çıkarmadığını görünce buraya yazdım arkadaşlar hard resetin çağre olacağını dile getirdiler sağolsunlar aynısınıda yaptım hard reset sonrası çok test ettim denedim 2 gün gidiyor hatta eskisinden farkı yok güncellemeden sonra daha stabil oldu sanki ben öyle hissediyorum. Sende telefonunu bir hard reset atarak resetle daha sonra kurulumu yap şarjın %10 'a düşünce telefonu kapat aç sonra şarja tak %100 olduğunda şarjdan çıkar telefonu kapat kapalıyken tekrar şarja tak bi 10 dakika şarja dursun tekrar şarjdan çıkar telefonu aç sonra telefonu tekrar %100 de iken şarja tak bi 10 dakikada öyle dursun Pil kalibrasyonu diye asusun yetkilileri söylemişti zamanında bana faydası olur mu doğru bir şey mi bilmiyorum ama ben böyle yaptım 3 telefona da gayet iyi.
Hard Reset Atma Linki:

Mertuska

Xiaomi Mi5 sayesinde tekrardan Android meraklısı.
Yönetici
Destek Ekibi
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi5
Chrome baya pil yemiş gibi görünüyor. İlk attığınız resimde sağ üst tarafta saat sayacı gibi bir ibare var oraya girip oranın da ekran görüntüsünü atar misiniz ?

Mi 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!