Yardım pil tüketimi çok fazla

Kerem Uyanık

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
arkadaşlar merhaba.2-3 gün önce gelen güncelleme ile pil tüketimim çok fazla arttı.Ne yapmam lazım.Bilen biri lütfen yardım etsin.gelen güncellemeden önce böyle değildi.fabrika ayarlarına sifirladım ancak hala aynı.şarja takıyorum 100 de 100 gösteriyor ancak çıkarttıgım da bir anda 80lere düsüyor.Telefonu alalı 1 ay oldu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-20-03-33-34-564_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-04-20-03-33-34-564_com.miui.securitycenter.png
    183,8 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Yedek aldıktan sonra
Fabrika ayarlarına dönmeniz veya Hard Reset işlemi ile cihazınızı sıfırlamanız , Büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir.

Her güncellemeden sonra Yedek alıp Fabrika Ayarlarına dönmeniz veya Hard Reset işlemi yapmanız ,
Aldığınız güncellemeyi cihazınızda en optimize şekilde kullanmanıza olanak sağlarken veri yığılmalarınıda temizler.

serhat.yldz Hocamızın bizlerle paylaştığı Xiaomi Telefonlarda Hard Reset İşlemi rehberini incelemenizi tavsiye ederim.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Not: Bu işlemden önce Mi Hesabınızın Bilgilerinizi saklamanızı ( Bir yere not etmenizi ) tavsiye ederim .​

Oyla:

Kerem Uyanık

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
Yedek aldıktan sonra
Fabrika ayarlarına dönmeniz veya Hard Reset işlemi ile cihazınızı sıfırlamanız , Büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir.

Her güncellemeden sonra Yedek alıp Fabrika Ayarlarına dönmeniz veya Hard Reset işlemi yapmanız ,
Aldığınız güncellemeyi cihazınızda en optimize şekilde kullanmanıza olanak sağlarken veri yığılmalarınıda temizler.

serhat.yldz Hocamızın bizlerle paylaştığı Xiaomi Telefonlarda Hard Reset İşlemi rehberini incelemenizi tavsiye ederim.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Not: Bu işlemden önce Mi Hesabınızın Bilgilerinizi saklamanızı ( Bir yere not etmenizi ) tavsiye ederim .​
peki garantiden çıkar mı?herhangi bir sıkıntı olur mu?

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
peki garantiden çıkar mı?herhangi bir sıkıntı olur mu?
Hayır hocam.
Fabrika ayarlarına dönmek , cihazın ayarlar kısmında Her telefonda bulunan bir özelliktir , Hakeza Hard Reset te aynı şekilde.
Gönül rahatlığıyla cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.

Sıfırlama sonrası kullanım testi yapmanızı (1-2 gün) ,ardından ise son durumu bize bildirmenizi rica ediyorum :)

Oyla:

Kerem Uyanık

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
Hayır hocam.
Fabrika ayarlarına dönmek , cihazın ayarlar kısmında Her telefonda bulunan bir özelliktir , Hakeza Hard Reset te aynı şekilde.
Gönül rahatlığıyla cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.

Sıfırlama sonrası kullanım testi yapmanızı (1-2 gün) ,ardından ise son durumu bize bildirmenizi rica ediyorum :)
Hard reseti yaptım.şu an android sistem %40pil tüketiyor.Dediğiniz gibi 1 2 gün kullandıktan sonra geri dönüş yapıcam.Teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt