Soru Pil sorunu arkadaşlar artık her güncelleme de bu android bilmem nesi pilin içinden geçiyor ne yapmak gerek yardımcı olur musunuz

3LCH4PO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Derviş
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Lokanta
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Herakklesss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 10 5
Konular
0
Aynı sorun bende de var henüz cevap bulamadım.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Android sistem uygulamalarının gereksizlerini arka planda çalışmayı engellerseniz bu sorunu çözme şansınız var. ApkManager işinizi görebilir. Root gerektirir bilginize.

wegas23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
Merhabalar note 10 pro cihazım var ve dün miui 14 e geçtim. Uygulamalar çok fazla sarj harcıyor mesela daha önceden 12.5.6 versiyonda iken aynı kullanımla ( inst. Wp. Vs ) akşama kadar sarjim dayanıyordu şuan ise eve gitmeden sarjim bitti, yani 12.5.6 ile 14.0.2 arasında rahat %15-20 sarj harcama farkı var bunun için bir çözüm var mi acaba

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Telefonunuz rootluysa grenifty+greniftypack veya apkmanager ile uyutup durdurabiliyorsunuz.
Ayrıca gmsdoze gibi modül ile google uygulamalarının arka plan etkinliklerini azaltabiliyorsunuz.
Uygulamaların önbellek verilerini silmek için sd maid+sdmaidpro uygulamalarını playdan yükleyip kullanabilirsiniz.

Rootlu değilse uygulamaların arka plan etkinliğini sınırlayabilirsiniz. Bu işlem bildirim gelmemesine sebep olur.

Sosyal medya uygulamaları ve tarayıclar her zaman arka planda çalışmaya devam ederler. Kullanmadığınız uygulamaları silin ve kullanmayı düşünmediğiniz uygulamaları yüklemeyin.

Üst Alt