Yardım Pil seviyesi artması

bliesnd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Atanmış Tıbbi Sekr
Konular
38
Herkese merhaba
telefonu yeni aldım. 1 hafta oldu telefonu alalı telefonu %15 de şarja taktığımda pil seviyesi birden %40 Lara yüzde 45lere çıktı.diğer zamanlarda da böyle oluyor telefonu kapatıyorum şarja takıyorum pil seviyesi artıyor birden, bazen de telefon yeniden başlatmam gerekiyor aynı şekilde azalıyor ya da artıyor öyle değişik şeyler oluyor neden oluyor acaba düzeltilebilir mi yoksa aldığım yere götüreceğim.

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Benimde başıma gelmişti batarya ölmüştü hocam faka sizin cihaz daha yeni yazılımsal bir problemde olabilir. Telefonunuz da imei işlemi yoksa bir format atmayı deneyin, fakat şarj hatalı gösterip telefon kapanırsa format atma esnasında hard brick olur cihanızın o yüzden aldığınız yere gitseniz daha iyi olur sizin için.

Oyla:

bliesnd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Atanmış Tıbbi Sekr
Konular
38
Benimde başıma gelmişti batarya ölmüştü hocam faka sizin cihaz daha yeni yazılımsal bir problemde olabilir. Telefonunuz da imei işlemi yoksa bir format atmayı deneyin, fakat şarj hatalı gösterip telefon kapanırsa format atma esnasında hard brick olur cihanızın o yüzden aldığınız yere gitseniz daha iyi olur sizin için.
Telefonu İstanbul'dan bir satıcıdan aldım semers iletişimden IMEI si önümüzdeki hafta yapılacaktı asla sıfırlamam söylediler.
Normal telefonda hiçbir şey yok kamera sağlam her şeyiyle iyi yani bir tek bataryası böyle oluyor

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Telefonu İstanbul'dan bir satıcıdan aldım semers iletişimden IMEI si önümüzdeki hafta yapılacaktı asla sıfırlamam söylediler.
Normal telefonda hiçbir şey yok kamera sağlam her şeyiyle iyi yani bir tek bataryası böyle oluyor
Gidin gösterin hocam sıfırlamayın kesinlikle.

Oyla:

Hanniballl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Herkese merhaba
telefonu yeni aldım. 1 hafta oldu telefonu alalı telefonu %15 de şarja taktığımda pil seviyesi birden %40 Lara yüzde 45lere çıktı.diğer zamanlarda da böyle oluyor telefonu kapatıyorum şarja takıyorum pil seviyesi artıyor birden, bazen de telefon yeniden başlatmam gerekiyor aynı şekilde azalıyor ya da artıyor öyle değişik şeyler oluyor neden oluyor acaba düzeltilebilir mi yoksa aldığım yere götüreceğim.
telefonu 2 saat şarj et açıkken ,sonra tümden kapat şarj et 30 dk kadar, aç telefonu tekrar 15 dk şarj et, kapat ve %100 olmasını bekle düzelir. Bu işlemleri uygularken kapatıp açma işlemini kabloyu çekip yap

Oyla:

bliesnd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Atanmış Tıbbi Sekr
Konular
38
telefonu 2 saat şarj et açıkken ,sonra tümden kapat şarj et 30 dk kadar, aç telefonu tekrar 15 dk şarj et, kapat ve %100 olmasını bekle düzelir. Bu işlemleri uygularken kapatıp açma işlemini kabloyu çekip yap
tamam deneyeyim telefoncuya gidene kadar çok teşekkür ederim düzelirse sadece imei sini yaptırırım

Oyla:

erkutamca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkut
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Mi9 lite IMEI atmak için bootloader süresini beklemeye gerek yok . Güncelleme de alıyor , sıfırlama yapınca da IMEI gitmiyor . Bende de var mi9 lite 4-5 gündür kullanıyorum ,fiyatına göre gayet güzel cihaz .

Oyla:
Üst Alt