Yardım Pil sağlığım öldü telefon 5 aylık

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.4
Telefon Modeli
Poco X3 gt
Bootloader Kilidi
Açık
Telefonum poco X3 gt yaklaşık 5. aydır kullanmaktaydim telefonu şarjda kullanan birisi de değildim fakat son 1 haftadır pil sağlığı günden güne düşüyordu bataryası övülen bu telefondan 3 saat bile ekran süresi almamaya başladım kullanmadığım halde şarj gidiyor ne yapacağımı bilemiyorum yardımcı olabilecek var mı rom atmayı düşünüyorum fakat pek o işlerden anlamıyorum eğer onun hakkında da bir konu var ise atarsanız cok iyi olur harici bir çözüm olursa da çok iyi olur

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-24-14-58-30-137_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-01-24-14-58-30-137_com.miui.securitycenter.jpg
    286,8 KB · Görüntüleme: 25

curtana73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Uzmanı
Konular
32
Telefonum poco X3 gt yaklaşık 5. aydır kullanmaktaydim telefonu şarjda kullanan birisi de değildim fakat son 1 haftadır pil sağlığı günden güne düşüyordu bataryası övülen bu telefondan 3 saat bile ekran süresi almamaya başladım kullanmadığım halde şarj gidiyor ne yapacağımı bilemiyorum yardımcı olabilecek var mı rom atmayı düşünüyorum fakat pek o işlerden anlamıyorum eğer onun hakkında da bir konu var ise atarsanız cok iyi olur harici bir çözüm olursa da çok iyi

Telefonum poco X3 gt yaklaşık 5. aydır kullanmaktaydim telefonu şarjda kullanan birisi de değildim fakat son 1 haftadır pil sağlığı günden güne düşüyordu bataryası övülen bu telefondan 3 saat bile ekran süresi almamaya başladım kullanmadığım halde şarj gidiyor ne yapacağımı bilemiyorum yardımcı olabilecek var mı rom atmayı düşünüyorum fakat pek o işlerden anlamıyorum eğer onun hakkında da bir konu var ise atarsanız cok iyi olur harici bir çözüm olursa da çok iyi olur
Bootloader kilidini açtıktan sonra özel rom yüklememek zaten çok mantıksız, güzel bir pil optimizasyonu yapılmış rom bulup yülkemelisin. Ama ondan önce istersen pil kalibrosyonunu dene. Genelde işe yarar eğer pil tamamen diğişimlik olmadı ise. Google'da cihazına uyumlu romları araştır, bizler de elimizden geliyorsa yine yadımcı olmaya çalışırız.

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
hocam bence %75 yazilimsal sorun xioami batarya omru konusunda gerçekten iyi ve eski telefonlarında dahi batarya aşınması çok az
uretiminde bir sorun yoksa sizin cihazin cok rahat 7-10 saat arasi bi ekran suresi almanız gerekir
bi rom yukleyip deneyin bence

Oyla:

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bence %75 yazilimsal sorun xioami batarya omru konusunda gerçekten iyi ve eski telefonlarında dahi batarya aşınması çok az
uretiminde bir sorun yoksa sizin cihazin cok rahat 7-10 saat arasi bi ekran suresi almanız gerekir
bi rom yukleyip deneyin bence
Hocam rom atmayi anlatan bir forum linki veya video linki atabilir misiniz acaba 2 ay önce filan bir test yapmıştım ondan onay almıştım sorun cikmazmis romda

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Hocam rom atmayi anlatan bir forum linki veya video linki atabilir misiniz acaba 2 ay önce filan bir test yapmıştım ondan onay almıştım sorun cikmazmis romda
hocam suan atamam ama forumumuzda çok bilgi mevcuttur

Oyla:
Üst Alt