Soru Pil & Performans Odaklı ROM

wonux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
J7
Konular
8
Pil & Performans Odaklı bir rom önerebilir misiniz?

Eren Akbaş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
11
Kurulumu nasıl nedir ne innesidir
Rom pixel experience tabanlıdır, kaynak kodları tarafında iyi iyileştirmeleri var. Note 8 Pro için de geliştiricisi benim. Kurulum adımları ise:

!! Yedeklerinizi almayı unutmayın çünkü tüm verileriniz sıfırlanacaktır. !!
1 - Herhangi bir twrp kullanmak olur, rom kurulduktan sonra başka twrp yüklenecektir.
2 - TWRP'ye başlattıktan sonra öncelikle "Wipe" yerine girip, 'Dalvik', 'System', 'Vendor', 'Data' ve 'Cache' seçip alttaki çubuğu kaydırıyoruz.
3 - Geri dönüp "Install" sekmesine giriyoruz ve rom zip'ini seçip alttaki çubuğu kaydırıyoruz.
4 - Tekrar twrp menüsüne gelip 'Reboot' basıp 'Reboot Recovery' seçiyoruz.
5 - Cihaz yeni twrp'ye açıldığında 'Wipe' kısmından 'Format Data' tıklayıp 'yes' yazıyoruz.
6 - İşlem bitince altta çıkan 'Reboot System' butonuna basıyoruz ve rom'un keyfini çıkarıyoruz. :)

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Rom pixel experience tabanlıdır, kaynak kodları tarafında iyi iyileştirmeleri var. Note 8 Pro için de geliştiricisi benim. Kurulum adımları ise:

!! Yedeklerinizi almayı unutmayın çünkü tüm verileriniz sıfırlanacaktır. !!
1 - Herhangi bir twrp kullanmak olur, rom kurulduktan sonra başka twrp yüklenecektir.
2 - TWRP'ye başlattıktan sonra öncelikle "Wipe" yerine girip, 'Dalvik', 'System', 'Vendor', 'Data' ve 'Cache' seçip alttaki çubuğu kaydırıyoruz.
3 - Geri dönüp "Install" sekmesine giriyoruz ve rom zip'ini seçip alttaki çubuğu kaydırıyoruz.
4 - Tekrar twrp menüsüne gelip 'Reboot' basıp 'Reboot Recovery' seçiyoruz.
5 - Cihaz yeni twrp'ye açıldığında 'Wipe' kısmından 'Format Data' tıklayıp 'yes' yazıyoruz.
6 - İşlem bitince altta çıkan 'Reboot System' butonuna basıyoruz ve rom'un keyfini çıkarıyoruz. :)
twrp nasıl kuruluyor acaba? Biraz cahilim de bu konuda

Üst Alt