Çözüldü Pil odaklı Rom

sametcolak2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
RevOS yükledim, miroom da deneyeceğim bakalım hangisinden daha çok verim alırsam paylaşırım ben de burada.Teşekkür ediyorum

sametcolak2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Dünden bugüne performansı nasıl hocam.
Dün 24 saatlik kullanımda 8 saat ekran süresi almıştım ve kalan şarjım%20'ydi.Bugün ise %20 seviyesine ulaştığımda 6 saat ekran sürem vardı.Bugün dünden farklı olarak Mobil verisi uzeriden 1 saat görüntülü görüşme yaptım ve genel olarak mobil verisi ağırlıklı kullandım.Henüz iyi veya kötü diyemiyorum pil performansı için.Birkaç döngüden sonra fikrim oluşmuş olur

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Dün 24 saatlik kullanımda 8 saat ekran süresi almıştım ve kalan şarjım%20'ydi.Bugün ise %20 seviyesine ulaştığımda 6 saat ekran sürem vardı.Bugün dünden farklı olarak Mobil verisi uzeriden 1 saat görüntülü görüşme yaptım ve genel olarak mobil verisi ağırlıklı kullandım.Henüz iyi veya kötü diyemiyorum pil performansı için.Birkaç döngüden sonra fikrim oluşmuş olur
Aynen ilk kurulumda pek fikir vermez

sametcolak2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Dün gece saat 2de wifi ve mobil verisini kapattım.Ayrıca pil tasarrufu modunu aktif ettim.Şarjım %78 kalmıştı.Sabah 8.30da uyandığımda hâlâ %78 seviyesini gösteriyordu.Bundan önceki eea 11.0.4 sürümünde %7lerde bekleme süresi boyunca kayıp yaşıyordum.RevOS için bekleme süresi oldukça iyi.

Joseph242

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Joseph
Cihazım
Vestel venüs
Konular
0
Dün gece saat 2de wifi ve mobil verisini kapattım.Ayrıca pil tasarrufu modunu aktif ettim.Şarjım %78 kalmıştı.Sabah 8.30da uyandığımda hâlâ %78 seviyesini gösteriyordu.Bundan önceki eea 11.0.4 sürümünde %7lerde bekleme süresi boyunca kayıp yaşıyordum.RevOS için bekleme süresi oldukça iyi.
Masik 9.4 te aod açık ve herhangi bir tasarruf işlemi yapılmadan geceden sabaha yüzde 1 kayıp vardı

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular