Soru Pil kullanımı hakkında

hakyavuz96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi9t pro
Konular
28
Arkadaşlar selamlar, Poco x3 pronun anakartını yaktıktan sonra bir süre Samsung ile miui yolculuğuna ara vermiştim ancak dayanmam 1.5 sene oldu 😁 Mi 13T ile yeniden aranıza döndüm. Ancak pil kullanımı boşta yada biraz kullanınca bir tık hızlı gittiğini düşündüm, Endo rom vs önerebileceğiniz bölge romu var mıdır 😊

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hızlı şarj olduğu için kafanıza takmaya gerek yok aman diyim pil ömründen şikayet etmeyin yoksa xiaomi pil ömrünü ya cihazı yavaşlatarak arttırıyor yada agresif şekilde uygulamaları uyutuyor ve bildirim gelmeme sorunu yaşanıyor :) işlemci genellikle yüksek frekanslarda çalışmaya meyilli bu yüzden cihaz hiç takılmadan performanslı çalışıyor. Üst seviye cihazların hiç birisinde pil ömrü çok iyi olmuyor zaten. Giriş ve orta seviye cihazların pil ömrü işlemciden dolayı daha uzun ömürlü ama daha az performanslı.

hakyavuz96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi9t pro
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam düşünceleriniz için teşekkür ederim, Franco kernel manager ile takip etmek istedim ekran süresini, eklediğim gibi. Peki tayvan yada Endonezya rom kurup test eden oldu mu hiç?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-15-09-03-32-127_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-11-15-09-03-32-127_com.android.chrome.jpg
    596,3 KB · Görüntüleme: 48

ceka16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
mi 13 ultra
Konular
7
Hocam düşünceleriniz için teşekkür ederim, Franco kernel manager ile takip etmek istedim ekran süresini, eklediğim gibi. Peki tayvan yada Endonezya rom kurup test eden oldu mu hiç?
Merhaba bende franco kernel kurdum ekran süresini nasıl eklediniz hocam

Üst Alt