Soru Pil durumu iyimi? Redmi note 10 pro

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 14.0.9.0
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Pil durumu nasıl? Ben pek anlamıyorum o yüzden sormak istedim.

Ekli dosyalar

• IMG_20231228_174946.jpg
    IMG_20231228_174946.jpg
    233,6 KB · Görüntüleme: 40

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pek bu geceden sabaha boştayken %10 şarj gitmesi neden oluyor? Wifi mobil veri kapalı olduğu halde böyle şarj gidiyor. 2 ay önce böjle bir sorun yoktu hiç. Gece mesela %80 de bırakıyodum sabah kalktığımda yine %80 de oluyodu. Şimdi 1 aydır ara ara gecede sabaha boştayken %10 gidiyor.

Oyla:

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
hocam o sıcaklık seviyesinde belliki aktif uygulamada çalışır değil. internetlerin kapalı olmasıda var. yani 10 şarj gitmesi normal değil tabiki ama belliki çokta sömüremiyor. pil kullanım bilgilerine baktınızmı

Oyla:

DarkLegion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
31
Hocam accubattery kullanmanızı tavsiye ederim. 1 hafta kadar telefonunuzu %2-%3 seviyesine düşürün ve %100 seviyesine çıkarttıktan sonra uygulamanın kabloyu çıkartın demesini bekleyin. Zaten bunlar uygulama içerisinde yazıyor.

Buradaki pil sağlığını kaç mAH depolamış olarak hesaplıyor. Örneğin 5020 mAH olan telefonum 3500 mAH şarj olmuş bu da yaklaşık %70 sağlığa sahip demek

Oyla:

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Pek bu geceden sabaha boştayken %10 şarj gitmesi neden oluyor? Wifi mobil veri kapalı olduğu halde böyle şarj gidiyor. 2 ay önce böjle bir sorun yoktu hiç. Gece mesela %80 de bırakıyodum sabah kalktığımda yine %80 de oluyodu. Şimdi 1 aydır ara ara gecede sabaha boştayken %10 gidiyor.
Android sistem yiyor o normal

Oyla:

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam bu telefonda derin uyku problemi var. Telefonu sık sık yeniden başlatın (mümkünse her gün) MIUI kullanıyorsanız yeniden başlattıktan sonra telefon derin uykuya girmeye devam ediyor. Ancak 1-2 gün sonra tekrar bozuluyor tekrar yeniden başlatmak gerekiyor. Bu cihazın en büyük kronik problemi bu sanırım. Telegramda falan da rahat bir şekilde görebilirsiniz cihazın derin uyku problemleri olduğunu.

Oyla:

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu telefonda derin uyku problemi var. Telefonu sık sık yeniden başlatın (mümkünse her gün) MIUI kullanıyorsanız yeniden başlattıktan sonra telefon derin uykuya girmeye devam ediyor. Ancak 1-2 gün sonra tekrar bozuluyor tekrar yeniden başlatmak gerekiyor. Bu cihazın en büyük kronik problemi bu sanırım. Telegramda falan da rahat bir şekilde görebilirsiniz cihazın derin uyku problemleri olduğunu.
Aynrn hocam dediğiniz gibi oluyor. Telefonu yeniden başlatıyorum ve o gece şarj sabaha kadar gece bıraktığım gibi%90 ise sabahta %90 da alıyorum. Ve şarjı 10 dakikada bir %1 gidiyor mesela. Ama dediğiniz gibi 1-2 gün sonra tekrar şarjı gece aşırı düşmeye başlıyor. Sanırım dediğiniz gibi bu sorun oöunca yeniden başlatma yapıcaz mecbur

Oyla:

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Aynrn hocam dediğiniz gibi oluyor. Telefonu yeniden başlatıyorum ve o gece şarj sabaha kadar gece bıraktığım gibi%90 ise sabahta %90 da alıyorum. Ve şarjı 10 dakikada bir %1 gidiyor mesela. Ama dediğiniz gibi 1-2 gün sonra tekrar şarjı gece aşırı düşmeye başlıyor. Sanırım dediğiniz gibi bu sorun oöunca yeniden başlatma yapıcaz mecbur
Hocam ben planlı yeniden başlatma ayarlıyorum geceleri yeniden başlıyor kendi kendine bu şekilde sorun olmuyor.

Oyla:
Üst Alt