Yardım Pie güncellemesi eksik yüklendi

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
Ota olarak pie güncelledim. Diğer kullanıcılar da game turbo var bende yok. Karanlık mod var o bende de var. Merak ettiğim ota yüklediğim için mi oldu? Telefonu sıfırlasam düzelir mi? Güncellemeyi başka bir kaynaktan mı yapayım? Güncellemenin en sağlıklı yüklenme şekli nedir.
Cihazım note 5 mee7s model kodu

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Ben de aynı cihaza ota üzerinden güncellemeyi yapmıştım. Ancak o aralar pek oyun oynamadığım için game turbo çalışıyor mu diye bakmadım. Benim o zamanki derdim bataryanın çabuk tükenmesi idi. Karanlık tema çalışıyordu. Ayarların içindeki Yedekle & Sıfırla menüsünden önce yedekleme yaptım. Sonra yine aynı bölümden fabrika ayarlarına sıfırladım. Şu an pil sorunu yok. Herhangi bir oyuna girdiğimde de google play oyunlar simgesi çıkıyor ve sonrasında başarı ile hızlandırıldı bilgisi veriliyor. Ayrıca üst köşeden çekildiğinde gadgetlar çıkıyor. Size tavsiyem google play oyunlar yüklü değilse yükleyin, yüklü ise silip tekrar yükleyin. Yine de hızlandırıcı çalışmıyorsa yedek alıp cihazı sıfırlayın. android 9 romu otadan başarılı bir şekilde atıldıysa muhakkak turbo da vardır. son çare recoveryden flashlamak.

Oyla:

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
Oyun hızlandırıcı var ama eski görünüm yeni görünüm yok yani normalde yukarıdan çekince siyah ek sayfa açılması lazım bende öyle bişe yok play oyunlar yüklü değildi şimdi yükledim game turbo yine yok oyuna girerken soldan çizgiyi çekince küçük bi sayfa açılıp içinde tuş gizle ekran kaydı al gibi 4 seçenek var benim sağlıklı yükleme yapmam için sıfırlasam cihazı yeter mi yoksa mitool ile mi yazılım güncelliyim

Oyla:
Üst Alt