Diğer Phone ıd den anlamsız kodlar geliyor

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Phone ID isminde sms mesajında bana defalarca kod gönderdi birisi hesabıma girmeyemi çalışıyor phone ıd neyin doğrulayıcısı ?

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
İnternetten arattım hocam phoneid şikayetleri hep microsoft hesapları destek bölümünde birikmiş. İki ihtimal var birincisi birisi mailin bir harfini yanlış yazdığı için hesabına giriş yapamıyor ve şifreyi yenilemek için doğrulama kodu istemiş bu da sizin maile denk geldiği için size mesaj geliyor. Ki bu hataya bende düşmüştüm. İkinci ihtimal ise birisi hesabınızla bilerek uğraşıyor olabilir ama bunun gerçekleşme ihtimali ne olabilir ki.
Ayrıca herşeyden bağımsız microsoft ile ilgili bir kod olmayabilir de..

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İnternetten arattım hocam phoneid şikayetleri hep microsoft hesapları destek bölümünde birikmiş. İki ihtimal var birincisi birisi mailin bir harfini yanlış yazdığı için hesabına giriş yapamıyor ve şifreyi yenilemek için doğrulama kodu istemiş bu da sizin maile denk geldiği için size mesaj geliyor. Ki bu hataya bende düşmüştüm. İkinci ihtimal ise birisi hesabınızla bilerek uğraşıyor olabilir ama bunun gerçekleşme ihtimali ne olabilir ki.
Ayrıca herşeyden bağımsız microsoft ile ilgili bir kod olmayabilir de..
Başıma ilk kez geldi açıkçası korkuyorum sıkıntılı işler

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Phone ID isminde sms mesajında bana defalarca kod gönderdi birisi hesabıma girmeyemi çalışıyor phone ıd neyin doğrulayıcısı ?
Microsofttan gelen kod hocam o. Microsoft hesabınızı kontrol edin güvenliğe almakta yarar var. 2 adımlı doğrulama vs. açık olsun.

Üst Alt